Lubliniec będzie gospodarzem Faktów z Twojego Miasta

Czwartek, 12 grudnia 2013 (12:08)

Lubliniec wygrał nasz plebiscyt i właśnie tam w sobotę zawitają Fakty z Twojego Miasta. Walka była zacięta! Hrubieszów przegrał o włos. To jednak nie znaczy, że nie pojedziemy i tam w ramach naszej akcji. To cykliczny program, a już we wtorek kolejne głosowanie.

Lubliniec zebrał najwięcej głosów, pokonując Hrubieszów, Przeworsk, Goniądz, Ostrów Wielkopolski i Kozienice. Poniżej pełne wyniki głosowania:

W sobotę zawitamy zatem do jednego z najstarszych śląskich miast. Odwiedzimy zamek w Lublińcu, gdzie przez chwilę znajdowała się ikona Matki Boskiej Jasnogórskiej - wywieziona z Jasnej Góry tuż przed potopem szwedzkim. Zajrzymy też do tamtejszych lasów, które sięgają aż po samo Opole, Bytom, Zawiercie i za Częstochowę.

Nie przegapcie naszych sobotnich relacji z Lublińca! Będziecie mogli je słyszeć co godzinę w Faktach RMF FM od 9 do 15.

To cykliczny program. Pojawić możemy się i u Was!

Co sobotę reporterzy RMF FM pojawiają się w innym mieście. Pamiętajcie, że i do Was mogą przyjechać. W plebiscycie każdy ma szansę: także miejscowości, które już brały udział w zabawie, ale nie udało im się zdobyć dostatecznej liczby głosów.

Pamiętajcie, że aby zgłosić swoje miasto, trzeba uzasadnić, dlaczego warto zrobić materiał właśnie o nim. W naszym specjalnym formularzu trzeba podać pięć powodów, dla których warto przyjechać do Waszego miasta. Napiszcie do nas, jeśli w pobliżu Waszej miejscowości odnowiono stary pałac, wybudowano nowoczesny kompleks sportowy, odbywają się nietypowe, ale niezwykle ciekawe imprezy kulturalne... Jeśli obok mieszkają wyjątkowi ludzie, o których warto opowiedzieć... Jeśli po prostu lubicie swoją miejscowość. Uzasadnijcie tylko, dlaczego.

Zgłoś swoje miasto, wypełniając specjalny formularz i zaproś do siebie reporterów RMF FM!

Artykuł pochodzi z kategorii: Twoje miasto w Faktach RMF FM