Legia Warszawa wywalczyła po serii rzutów karnych piłkarski Puchar Polski. Finałowy pojedynek stołecznej drużyny z Lechem Poznań dostarczył kibicom nie lada emocji. Regulaminowy czas gry zakończył się remisem 1:1. Sędzia zarządził dogrywkę, ale i ta nie wyłoniła zwycięzcy.

Pierwsza połowa meczu zakończyła się jednobramkowym prowadzeniem Lecha. Bramkę dla Kolejorza strzelił w 28. minucie spotkania Dimitrije Injac. W 66. minucie wyrównał Manu.

Potyczkę obserwowało 15 tysięcy widzów.

Lech Poznań - Legia Warszawa 1:1 po dogrywce, karne 4:5

Bramki: dla Lecha - Dimitrije Injac (28), dla Legii - Manu (66)

4:5 Jakub Wawrzyniak

Finałowa potyczka Pucharu Polski zgromadziła na trybunach 15 tysięcy kibiców / Mariusz PIekarski / RMF FM