Jagiellonia Białystok awansowała do półfinału rozgrywek o Puchar Polski. W rewanżowym spotkaniu ćwierćfinałowym pokonała Koronę Kielce 3-0. W pierwszym meczu w Kielcach, Korona wygrała 3-1.

Po momentami bardzo dobrym spotkaniu gospodarze odnieśli zasłużone zwycięstwo i odrobili dwubramkową stratę z pierwszego meczu. Do przerwy "Jaga" prowadziła 1-0 po kapitalnym podaniu Grosickiego i celnym strzale Piotra Klepczarka. Pod koniec pierwszej połowy do wyrówania mogli doprowadzić Hernani i Vuković, ale Gikiewicz w bramce gospodarzy nie dał się zaskoczyć.

W drugiej połowie przewagę miała Korona, która do awansu potrzebowała bramki, ale te zdobywali tylko podopieczni Michała Probierza. Na 2-0 podwyższył Remigiusz Jezierski, a dobił przyjezdnych w 68. minucie Hernes, który "wykonał wyrok" strzałem z rzutu karnego. Chwilę wcześniej faulowany w polu karnym był Bruno Coutinho.

Czwartym półfinalistą została Pogoń Szczecin.