Zimno przenika kości, ale na szczęście są... przeszkody - tak organizatorzy Runmageddonu zachęcają do udziału w pierwszych w tym roku, ekstremalnych biegach. Uczestnikom przyjdzie pokonywać ściany, zasieki i zapory ogniowe. A to dopiero początek przygody!

ZOBACZ KALENDARZ IMPREZ 2017

Runmageddon zimą? Czemu nie! Organizatorzy cyklu ekstremalnych biegów przez przeszkody przygotowali na ten weekend dwa wyścigi.

W sobotę w Józefowie koło Legionowa odbędzie się Runmageddon Rekrut - dla rozpoczynających przygodę z tego typu imprezami. Do przebiegnięcia 6 km, podczas których trzeba będzie pokonać ponad 30 przeszkód. Czego możesz się spodziewać? Zobacz poniższy filmik! 

TUTAJ ZNAJDZIESZ SZCZEGÓŁY DOT. SOBOTNIEGO BIEGU

Zwiedziłeś świat? Pokonałeś sztormy? Zdobyłeś ośmiotysięcznik? Czas na kolejny krok. Półmaraton - tak organizatorzy zachęcają do udziału w niedzielnej imprezie, która również odbędzie się w Legionowie - Runmageddon Hardcore. Jest ona skierowana już do tych, którzy mają już niemałe doświadczenie w ekstremalnych biegach przez przeszkody. Tu do przebiegnięcia jest aż 21 km, a do pokonania ponad 70 przeszkód! Tak było w zeszłym roku:

TUTAJ ZNAJDZIESZ SZCZEGÓŁY DOT. NIEDZIELNEGO BIEGU

Runmageddon to największy cykl ekstremalnych biegów przez przeszkody w Polsce. Organizatorami imprezy są Fundacja Runmageddon oraz firma Extreme Events.