Wtorkowe występy Polaków

Wtorek, 9 sierpnia 2016 (11:42)

Czas na czwarty dzień igrzysk olimpijskich. To będzie bardzo intensywny dzień dla polskich sportowców i kibiców.


Występy Polaków


BOKS, MĘŻCZYŹNI
23.45 1. runda, 75 kg - Tomasz Jabłoński - Daniel Jason Lewis (Australia)

KAJAKARSTWO GÓRSKIE
18.30 półfinały C1 mężczyzn - Grzegorz Hedwig
20.10 mężczyźni C1, FINAŁ - ew. Hedwig

PIŁKA RĘCZNA, MĘŻCZYŹNI
16.30 Niemcy - Polska

PŁYWANIE

18.03 100 m st. dowolnym mężczyzn, eliminacje - Kacper Majchrzak
19.21 4x200 m st. dowolnym mężczyzn, eliminacje - Paweł Juraszek, Kacper Klich, Kacper Majchrzak,
Jan Świtkowski, Paweł Werner
3.03 100 m st. dowolnym mężczyzn, półfinały - ew. Majchrzak
4.38 4x200 m st. dowolnym mężczyzn, FINAŁ - ew. Juraszek, Klich, Majchrzak, Świtkowski, Werner

SIATKÓWKA, MĘŻCZYŹNI
Grupa B: 22.05 Polska - Iran

SIATKÓWKA PLAŻOWA
18.00 grupa A: Monika Brzostek, Kinga Kołosińska - Jewgienia Ukołowa, Jekaterina Birłowa (Rosja)
22.30 grupa E: Grzegorz Fijałek, Mariusz Prudel - Reinder Nummerdor, Christiaan Varenhorst (Holandia)


STRZELECTWO (Centrum Strzeleckie)
14.00 pistolet 25 m kobiet, eliminacje - Klaudia Breś
20.30 pistolet 25 m kobiet, finał - ew. Breś

WIOŚLARSTWO
14.00 jedynka mężczyzn, ćwierćfinały - Natan Węgrzycki-Szymczyk
15.20 dwójka podwójna kobiet, półfinał - Magdalena Fularczyk-Kozłowska, Natalia Madaj


ŻEGLARSTWO

18.00 RS:X kobiet, 4. wyścig - Małgorzata Białecka
18.10 Laser mężczyzn, 3. wyścig - Kacper Ziemiński
18.10 RS:X mężczyzn, 4. wyścig - Piotr Myszka
19.00 RS:X kobiety, 5. wyścig - Białecka
19.10 RS:X mężczyzn, 5. wyścig - Myszka
19.35 Laser mężczyzn, 4. wyścig - Ziemiński
20.00 RS:X kobiet, 6. wyścig - Białecka
20.10 RS:X mężczyzn, 6. wyścig - Myszka


***

FINAŁY

GIMNASTYKA SPORTOWA - 21.00 wielobój kobiet drużynowo
JEŹDZIECTWO - 15.00 WKKW indywidualnie i drużynowo
JUDO - 22.00 kobiety 63 kg
22.35 mężczyźni 81 kg
KAJAKARSTWO GÓRSKIE - 20.10 mężczyźni C1
PŁYWANIE - 3.19 200 m st. dowolnym kobiet
3.28 200 m st. motylkowym mężczyzn
4.29 200 m st. zmiennym kobiet
4.38 4x200 m st. dowolnym mężczyzn
PODNOSZENIE CIĘŻARÓW - 20.30 63 kg kobiet
00.00 69 kg mężczyzn
SKOKI DO WODY - 21.00 synchroniczne 10 m kobiet
STRZELECTWO - 20.30 pistolet sportowy 25 m kobiet
SZERMIERKA - 22.45 szpada mężczyzn indywidualnie, finał

Artykuł pochodzi z kategorii: Sport