Typa Rally Team przed 55. Rajdem Barbórka Warszawska

Środa, 29 listopada 2017 (23:42)

Jest już niemal tradycją, że jak co roku wspólnie ze swoimi partnerami załoga Typa Rally Team zmierzą się z warszawskimi oesami podczas występu w 55 Rajdzie Barbórka.

Radosław Typa: W tym roku wracamy na odcinki Barbórki po rocznej przerwie i przyznaję, że zdążyłem już zatęsknić za wspaniałą atmosferą tego rajdu. Organizator zadbał o nowe odcinki, a my zadbaliśmy o nową broń w postaci Renault Clio Proto. Liczę na to, że zebrane wcześniej doświadczenia w autach czteronapędowych i w lekkich ośkach, pozwolą na szybkie dogadanie się z tą hybrydą i przecięcie linii mety z dobrym wynikiem. Prowadzenie i moc tego auta robią olbrzymie wrażenie, a wśród całej nowej technologii użytej w tym aucie, dysponujemy innowacyjnymi żarówkami Bosma up to LED. Spodziewamy się, że żarówki BOSMA UP TO LED rozświetlą przed nami drogę na wieczornym Oesie Karowa i pozwolą jechać przy bardzo dobrej widoczności jeszcze szybciej. Postaramy się nie zawieść oczekiwań i z zakończenia sezonu zrobić dobry, nowy początek.  

Kibiców, którzy chcieliby z bliska zobaczyć użyte w samochodzie innowacyjne oświetlenie zapraszamy do stanowiska serwisowego. Będzie tam można również odwiedzić specjalnego Demobusa i przetestować elektronarzędzia z bogatej oferty firmy MAKITA.  

Do imprezy zostało zaledwie kilka dni, więc do zobaczenia na rajdzie!

Artykuł pochodzi z kategorii: Sport