Tomasz Kuchar po raz piąty w karierze wygrał w Warszawie 48. Rajd Barbórka. Drugie miejsce zajął Kamil Butruk, jadący Mitsubishi Lancer. Blisko pół minuty do zwycięzcy stracił Kajetan Kajetanowicz, który ukończył rajd na 3. pozycji. Impreza nie jest zaliczana do klasyfikacji generalnej mistrzostw Polski.

Trzykrotny mistrz Polski, tegoroczny mistrz Francji Bryan Bouffier (Peugeot 307 WRC) zajął 7. lokatę, a wicemistrz Polski Michał Sołowow (Ford Fiesta S2000) 8.

Tomasz Kuchar, kierujący Peugeotem 307 WRC, przed ostatnim odcinkiem specjalnym na ulicy Karowej zajmował drugie miejsce, ale bezbłędny przejazd zapewnił mu piąte zwycięstwo w karierze.

Największą niespodzianką próby na Karowej był drugi czas Jana Chmielewskiego. Krakowianin pokonał całą plejadę zawodników dysponujących mocniejszymi autami WRC i S2000 z napędem na cztery koła.