Za dużo spotkań, za dużo drużyn, za mało emocji. Liga mistrzów w obecnej formie przejadła się kibicom piłki nożnej. Nier brakuje właśnie takich głosów. ale co z tego. Europejska Unia piłkarska jest innego zdania. Europejczy kochają futbolu równie mocno co dawniej i dlatego formuła rozgrywek czempions lig nie zmieni się przez najbliższe trzy lata. Tak postanowili szefowie piłki na startym kontynencie. Ich zdaniem produkt pod nazwą liga mistrzów sprzedaje się znakomicie i zmiany nie mają sensu. Czyli w rozgrywkach zostaną 32 drużyny.

Możliwości i sposoby usprawniania narządów ruchu za pomoca ćwiczeń fizycznych, gimnastyki i masaży, w skrócie kinezjoterapia. Właśnie kinezjoterapię na uniwersytecie Arkanzas studiował Skoti Pipen, koszykarz POrtland drużyny z NBA. Pipen przyznał, że zawsze marzył by uzupełnić swoje wykształcenie. Rozpoczął naukę latem, ale na uczelni się nie pojawiał. Zdobywał wiedzę za pomocą kursów korespondencyjnych. W ten sam sposób zaliczał egzaminy. Dyplom odbierze na specjalnej uroczystości w styczniu. Pipen gra w lidze NBA od 14 lat. Przez kilka sezonow w szikago buls tworzył wyjatkowy duet z michaelem jordanem.

PO zwycięstwie nad olimpikiem walensjen koszykarki lotosu vbw klimy gdynia zajmują trzecie miejsce w tabeli swojej grupy euroligi. Przed mistrzyniami

polski sa tylko francuszki, które do dzisiaj były niepokonane oraz węgierki z zespołu ronga giszew sopron, które mają na koncie komplet 5 zwycięstw.

Tym razem rywale byli lepsi. W towarzyskim meczu hokeja na lodzie Włosi ograli biało-czerwonych 3:2. Bramki dla polski strzelili Różański i Laszkiewicz w ostatniej tercji. Jutro wybrańcy trenera Pysza będą mieli okazję do rewanżu.

Na koniec wynik z 2 kolejki rozgrywek Pucharu Top Tims siatkarek. W znakomnitych humorach wracają do kraju zawodniczki bydgoskiego Banku POcztowego z wyprawy do Bratysławy. Polski pokonały tamtejszą slavię w czterech setach. Pierwszy set wygrały słowaczki, ale następne kończyły zwycięsko siatkarki z Bydgoszczy.