Mistrz Europy i świata, hiszpański bramkarz Iker Casillas zostanie ojcem. Jego narzeczona, dziennikarka sportowa Sara Carbonero jest w trzynastym tygodniu ciąży, o czym para poinformowała najpierw rodzinę, a potem media w specjalnym liście wysłanym do "El Mundo". Dziecko ma przyjść na świat w grudniu lub na początku przyszłego roku.

32-letni bramkarz Realu Madryt jest w związku z piękną Carbonero od trzech lat. Poznali się na meczach Pucharu Konfederacji w 2009 roku, ale parą są od lutego 2010.

Rok temu podczas piłkarskich mistrzostw Europy w Polsce i na Ukrainie zainteresowanie budzili nie tylko piłkarze Hiszpanii, ale także ich przyjaciółki i żony. Furorę zrobiły zdjęcia Casillasa, który pocałował Carbonero na zakończenie przeprowadzonego przez nią wywiadu.

Podczas mundialu w RPA także było o nich głośno. Po przegranym meczu ze Szwajcarią (0:1) w ostatnim meczu grupowym angielska prasa spekulowała, że porażka była efektem błędu bramkarza, którego rozpraszała narzeczona stojąca w pobliżu bramki. Hiszpańskie media kategorycznie zdementowały te pogłoski.

(MRod)