Agnieszka Radwańska odpadła w II rundzie turnieju WTA rozgrywanego w Madrycie. Polka została pokonana przez Szwajcarkę Paty Schnyder 6:3,4:6,4:6.

Polka znakomicie weszła w spotkanie, stwarzając sobie szybko przewagę w pierwszym secie. Dyktowała warunki i objęła prowadzenie 4:1, którego nie oddała do końca seta.

W drugiej partii Schnyder ruszyła do odrabiania strat i zdobyła na początku dwa gemy. To nie zdeprymowało "Isi" i kolejne trzy gemy poszły na konto Radwańskiej. Niestety przy wyniku 3:2, Agnieszka nie potrafiła sobie poradzić z trudnym serwisem rywalki czego wynikiem była porażka 4:6.

Trzeci set to znowu sekwencja błędów i nieporadności Polki, która nie potrafiła przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść i prowadząc 4:2 przegrała 4:6.

Paty Schnyder w następnej rundzie spotka się ze zwyciężczynią pojedynku Stosur i Martinez Sanchez.