Piłkarze Anderlechtu są już w Krakowie

Poniedziałek, 25 sierpnia 2003 (23:35)

Pod Wawelem są już piłkarze Anderlechtu Bruksela, którzy jutro rozegrają mecz z krakowską Wisłą. Zawodnicy Białej Gwiazdy stoją przed szansą awansu do Ligi Mistrzów; muszą jednak wygrać z Anderlechtem i to różnicą dwóch bramek.

Samolot z piłkarzami Anderlechtu Bruksela i grupą 50 towarzyszących im osób wylądował na lotnisku w podkrakowskich Balicach z blisko półgodzinnym opóźnieniem.

Jak łatwo się domyśleć, najbardziej obleganym zawodnikiem był Michał Żewłakow, grający w barwach brukselskiego klubu. Wisła u siebie jest bardzo mocna – przyznał Żewłakow - i trzeba będzie uważać. (...) Nastawiamy się tutaj, że Wisła od początku zacznie atakować.

Piłkarze z Anderlechtu jeszcze dziś, około godz. 19 przeprowadzą oficjalny trening na stadionie Wisły.

W pierwszym meczu 3. rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów Anderlecht Bruksela pokonał Wisłę Kraków 3:1. Honorową bramkę dla Polaków strzelił w drugiej połowie Maciej Żurawski. Wcześniej Wisłą straciła jednak trzy bramki. Rewanż za dwa tygodnie. czytaj więcej

Dodajmy, że można jeszcze kupić bilety na jutrzejszy mecz Anderlecht Bruksela-Wisła Kraków. Do godz. 18 otwarte będą kasy stadionu przy ul. Reymonta.

23:35

Artykuł pochodzi z kategorii: Sport

-