Mirosław Ziętarski i Mateusz Biskup zdobyli srebrny medal wioślarskich mistrzostw świata seniorów w Sarasocie w rywalizacji dwójek podwójnych. Biało-czerwoni przegrali tylko z osadą Nowej Zelandii, a trzecie miejsce zajęli Włosi.

Ziętarski i Biskup mieli czas 6.10,66 i do triumfatorów stracili 0,59 s. Dwójka z Italii uzyskała wynik 6.11,33.

Była to ostatnia szansa medalowa reprezentacji Polski w tej imprezie. Biało-czerwoni opuszczą Florydę z trzema srebrnymi krążkami. W sobotę drugie miejsce zajęły dwie kobiece osady: czwórka bez sterniczki (Olga Michałkiewicz, Joanna Dittmann, Monika Ciaciuch i Maria Wierzbowska) oraz czwórka podwójna (Agnieszka Kobus, Marta Wieliczko, Maria Springwald i Katarzyna Zillmann).

W niedzielę startowały jeszcze dwie inne polskie załogi, obie w finałach B. Skiffista Natan Węgrzycki-Szymczyk wygrał swój wyścig i zajął ostatecznie siódme miejsce MŚ, natomiast męska ósemka była czwarta, czyli 10. ogólnie.

Polskę reprezentowało 10 osad, sześć z nich znalazło się w finałach A, tj. w najlepszej szóstce.