Prezes Interu Mediolan Massimo Moratti kategorycznie zdementował informacje włoskich mediów o szybkim przejściu trenera Jose Mourinho do madryckiego Realu. Z nikim w tej sprawie jeszcze nie rozmawialiśmy - zapewnił w wywiadzie dla stacji Sky Sport 24.

Prezes triumfatora piłkarskiej Ligi Mistrzów dodał, że potrzeba dużo czasu, by ewentualne odejście Jose Mourinho z Mediolanu stało się faktem. Żadnych negocjacji z Realem nie prowadzimy - podkreślił.

Moratti zdementował także informacje o ewentualnych następcach Portugalczyka w Interze. Włoskie media twierdzą, że prowadzone już były rozmowy z byłym trenerem Holandii Guusem Hiddinkiem i Sinisą Mihajlovicem, który w poniedziałek rozstał się z Catanią.

Także trener piłkarskiej reprezentacji Anglii Fabio Capello, który jest wymieniany w gronie potencjalnych następców Mourinho, nie potwierdził medialnych spekulacji. Juventus, Inter, Real i wiele innych klubów bardzo mnie interesują jako świetne firmy piłkarskie. Ale obecnie skupiam się wyłącznie na przygotowaniu reprezentacji Anglii do mistrzostw świata i żadnych zmian nie przewiduję - stwierdził Capello po meczu towarzyskim z Meksykiem, który Anglicy wygrali w poniedziałek 3:1.