Kierowca Ferrari, Felipe Massa, jest przekonany, że poprawki, jakie zostały wprowadzone w bolidzie przed Grand Prix Hiszpanii pozwolą zespołowi pojechać jeszcze lepiej. Wiem, że zmiany w swoich samochodach zastosują wszystkie ekipy, ale wierzę, że nasze będę lepsze, niż te u konkurencji - stwierdził Brazylijczyk.

W bolidzie zostaną zmienione silniki, na co włoska ekipa otrzymała pozwolenie od Międzynarodowej Federacji Samochodowej (FIA). Poza tym inżynierowie pracowali nad dopasowaniem ustawień i aerodynamiką. Mam nadzieję, że poprawienie tych elementów zwiększy nasze osiągi - powiedział Massa.

Do tej pory widzieliśmy, że Red Bull i McLaren są bardzo silni, ale nie można wykluczyć, że w Hiszpanii również Mercedes pokaże się z dobrej strony - dodał Massa i jednocześnie zaznaczył, że liczy na wparcie fanów: -Zarówno ja, jak i mój partner, Fernando, zawsze mieliśmy dobre relacje z kibicami, a ich doping bardzo nam pomagał. Mam nadzieję, że kibiców Ferrari nie zabraknie na Circuit de Catalunya - zakończył.