Mamy dla Was podwójne zaproszenie na mecz Bundesligi Bayern Monachium - Borussia Dortmund, który odbędzie się 1 listopada na Allianz Arena w stolicy Bawarii. Tego spotkania nie trzeba reklamować piłkarskim kibicom - w Monachium zmierzą się dwie najlepsze drużyny minionego sezonu niemieckich rozgrywek. Będzie to też starcie polskich zawodników - o gole dla Bayernu postara się Robert Lewandowski a w barwach Borussi zobaczymy Łukasza Piszczka i być może też Kubę Błaszczykowskiego, który wraca do zdrowia po kontuzji. Na to wspaniałe widowisko zaprasza RMF FM i Eurosport 2.

Jeśli chcecie na żywo zobaczyć pojedynek dwóch najlepszych drużyn Bundesligi, weźcie udział w naszej zabawie. Poniżej znajdziecie trzy zdjęcia; w rolach głównych Polacy grający w niemieckich klubach.

Waszym zadaniem jest stworzenie z jednego ze zdjęć komiksowej historyjki lub mema. Liczymy na Waszą inwencję i poczucie humoru. Najciekawszą propozycję nagrodzimy podwójną wejściówką.

Zdjęcie 1: Rok 2014,  bój o Superpuchar Niemiec w Dortmundzie.

Zdjęcie 2: Wspólna fotografia trójki z Dortmundu (obóz treningowy w Stegersbach) z 2010

Zdjęcie 3: Kuba Błaszczykowski cieszy się po golu strzelonym w meczu z Hamburgerem SV w 2011 roku.

Na Wasze typy czekamy do soboty (25 października), do południa. Zwycięzcę wyłonimy godzinę później - o 13!

Nie zapomnijcie wpisać, które zdjęcie wybraliście. Wasz wpis nie może mieć więcej niż 200 znaków.

RMF FM ani Eurosport nie pokrywają kosztów biletów i noclegu. Nagroda obejmuje jedynie bilety na mecz.

Jeśli nie uda się Wam zdobyć zaproszenia na to sportowe widowisko, pamiętajcie mecz możecie zobaczyć na antenie Eurosport 2.