Kamil Stoch wygrał sobotni konkurs Letniej Grand Prix na skoczni narciarskiej HS 134 w Wiśle Malince. Drugi był Japończyk Daiki Ito, który dzięki temu zrównał się punktami w klasyfikacji generalnej LGP z liderem cyklu Adamem Małyszem. Obaj mają ich 380.

Trzecie miejsce zajął Norweg Tom Hilde. Zwycięzca piątkowego konkursu Adam Małysz uplasował się tuż za podium, na czwartym miejscu.

W drugiej serii słabiej skoczyli Austriacy, którzy zajmowali czołowe pozycje po pierwszych skokach: wicelider Gregor Schlierenzauer oraz trzeci Thomas Morgenstern. "Schlieri" spadł na ósme miejsce, a "Morgi" na piąte.

W czołowej dziesiątce znalazł się także trzeci Polak: Dawid Kubacki, który zajął szóste miejsce. Krzysztof Miętus ukończył zawody na 14. pozycji.

Zawodnikiem dnia został Norweg Bjoern Einar Romoeren.