Legia Warszawa przegrała z Crveną Zvezdą Belgrad 0:1 podczas towarzyskiego turnieju Sister Cities International Cup w Chicago. W sobotę warszawiacy zagrają o trzecie miejsce, a ich rywalem będzie Chicago Fire.

Zwycięską bramkę dla serbskiego zespołu zdobył w 73. minucie Milos Trifunović, który wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego i pokonał Konstiantyna Machnowskiego. W 81. minucie piłkarze Crveny mieli okazję do podwyższenia na 2:0, ale Nemanja Nikolić nie wykorzystał rzutu karnego, trafiając w poprzeczkę bramki Legii.

Obie drużyny kończyły mecz w "10", bowiem czerwonymi kartkami ukarani zostali Kumbev i Bajković.

Legia Warszawa - Crvena Zvezda Belgrad 0:1 (0:0)

Legia Warszawa: Kostiantyn Machnowskyj - Jakub Rzeźniczak, Pance Kumbev, Jakub Wawrzyniak, Tomasz Kiełbowicz - Jakub Kosecki (46. Miroslav Radović), Tomasz Jarzębowski (80. Dong Fangzhuo), Maciej Iwański, Piotr Giza, Maciej Rybus (80. Sebastian Szałachowski) - Bartłomiej Grzelak.

Crvena Zvezda: Bajković - Mikić, Vilotić (72. Savić), Djordjević, Reljić - Jeremić (67. Mugosa), Savio, Nikolić, Trifunović - Perović, Subotić.