Kamil Grosicki zmieni klub? Jest zbyt dużym obciążeniem dla Hull

Środa, 3 lipca 2019 (08:40)

„Nottingham Forest wciąż interesuje się Kamilem Grosickim i czeka na ruch Hull City dla którego polski pomocnik jest zbyt dużym finansowym obciążeniem” – podaje Onet.

Reprezentant Polski tego lata może zmienić klub. Według "The Sun" Grosicki od dłuższego czasu znajduje się na celowniki Nottingham Forest. Zespół potrzebuje wzmocnień, z kolei brak awansu Hull - klubu Grosickiego - do Premier League spowodował, że zespół będzie się musiał pozbyć najbardziej kosztownych zawodników.

Najlepiej zarabiającym piłkarzem Hull jest właśnie Grosicki. Stąd pogłoski, że w letnim okienku transferowym pomocnik zmieni barwy klubowe. Pojawiły się nawet informację, że kontrakt Polaka może zostać rozwiązany, jeżeli nikt nie będzie chciał kupić zawodnika.

Według trenera Hull wyprzedaż zawodników może się rozpocząć w najbliższych tygodniach. Na taką właśnie okazję czeka Nottingham Forest.

Jak podkreśla Onet, Polak wielokrotnie podkreślał, że chciałby zagrać w Premier League, a transfer do Nothingam Forest oznaczałby pozostanie w drugiej klasie rozgrywkowej. 

Artykuł pochodzi z kategorii: Sport

Nicole Makarewicz