Thierry Henry nie zagra w pierwszym meczu Francji na mistrzostwach Europy? Wiele na to wskazuje - twierdzi jego kolega z reprezentacji Lilian Thuram. Wieczorem swoje rozgrywki rozpoczyna "grupa śmierci". Tak po losowaniu turnieju dziennikarze określili grupę C z udziałem Francji, Włoch, Holandii i Rumunii.

Henry z powodu urazu dość długo nie trenował i według jego klubowego kolegi z Barcelony Liliana Thurama, może to oznaczać, że nie wybiegnie na boisko od pierwszej minuty podczas meczu grupy C z Rumunią. Początek meczu w Zurychu o godz. 18.

To dobrze, że poczynania Włochów w meczu przeciwko Holandii z ławki rezerwowych będzie wspierał wielki nieobecny tegorocznego turnieju Fabio Cannavaro – cieszy się Giorgio Chiellini. Kapitan Włochów mimo kontuzji pozostał z drużyną w Austrii. Kto wygra ten pojedynek? Włosi czy Holendrzy – weź... czytaj więcej

O 20.45 w Bernie rozpocznie się mecz Holandii z Włochami. Będzie ciekawie, Azzurri nie przegrali z „pomarańczowymi” od ponad 30 lat. Drużyna czuje się dobrze, z jej poczynań biją ogromne chęci. Zamierzamy kontynuować to, co rozpoczęliśmy przed dwoma laty - zapowiedział włoski selekcjoner.