Final Six Ligi Światowej. Zdobądź wejściówki na dzisiejsze mecze!

Środa, 13 lipca 2016 (06:00)

Polska, Brazylia, USA, Serbia, Francja i Włochy - to reprezentacje, które zobaczymy w TAURON Arenie Kraków podczas Final Six Ligi Światowej. Mecze będą rozgrywane codziennie, od 13 do 17 lipca, o godz. 17:30 i 20:30. Polacy mecze fazy grupowej rozegrają w środę i czwartek (13 i 14 lipca) o godz. 20:30.

Z sześciu drużyn, które zagrają w Krakowie tylko Serbii zabraknie na rozpoczynających się 5 sierpnia w Rio de Janeiro Igrzyskach Olimpijskich. Krakowski turniej będzie więc nie tylko okazją do rywalizacji o zwycięstwo w tegorocznej edycji LŚ, ale także dla pięciu drużyn ostatnią szansą na sprawdzenie formy przed występami w igrzyskach.

Dziś, w środę 13 lipca, w Tauron Arenie rozegrane zostaną dwa mecze. O godzinie 17:30 Brazylia-Włochy, a o godzinie 20:30 Polska - Francja.

Dla słuchaczy RMF FM przygotowaliśmy niespodziankę. Mamy dla Was sześć podwójnych całodziennych wejściówek na dzisiejsze mecze. Aby je zdobyć, wystarczy wziąć udział w naszej zabawie. Po godzinie 12:00 zadzwonimy do zwycięzców. Bilety będą do odebrania na Kopcu Kościuszki w Krakowie. Artykuł pochodzi z kategorii: Sport