Piłkarze Cracovii pokonali u siebie 1:0 ostatnią drużynę w tabeli ekstraklasy, Zawiszę Bydgoszcz. Strzelcem jedynej bramki spotkania był Deniss Rakels.

W pierwszej połowie przewagę mieli krakowianie, lecz nie potrafili zdobyć gola. 37. minucie większość kibiców na stadionie była przekonana, że piłka po strzale Marcina Budzińskiego zmierzała do siatki. Nieoczekiwanie odbiła się ona od jeszcze od obrońcy Zawiszy (był nim Andre Micael Pereira) i wyszła na róg.

Bydgoszczanie najbliżsi zdobycia gola w pierwszej odsłonie byli w piątej minucie. Jednak Vahan Gevorgyan z bliska uderzył nad poprzeczką.

Po przerwie Zawisza śmielej zaatakował, a "Pasy" nastawiły się na grę z kontry. Po jednej z nich - w 56. minucie - objęły prowadzenie. Akcję celnym strzałem wykończył, po podaniu Budzińskiego, Deniss Rakels.

Zespół z Pomorza był bardzo bliski wyrównania w 83. minucie. Jednak po strzale z rzutu wolnego Piotra Petasza Krzysztof Pilarz z trudem wybił piłkę na róg.

Cracovia Kraków - Zawisza Bydgoszcz 1:0 (0:0)

Bramki: 1:0 Deniss Rakels (56).