Denley to szybko zyskująca popularność firma odzieżowa z Polski, która pod marką Bolf działa też w innych państwach Europy. Brand kojarzony jest głównie z osobami młodymi, choć nie są one jej jedynym targetem. Denley kontynuuje swoją współpracę z organizatorami gali FAME MMA, której dziesiąta edycja odbędzie się już w najbliższą sobotę, 15 maja 2021 roku.

Denley od pewnego czasu współpracuje z organizatorami gali FAME MMA jako sponsor. Nie mogło więc zabraknąć jej na jubileuszowej, dziesiątej odsłonie wydarzenia, które okazało się hitem. Kolejne odsłony walk celebrytów cieszą się gigantyczną oglądalnością, która już dawno temu przekroczyła poziom 200 tysięcy widzów, wyprzedzając m.in. gale MMA czy KSW.

Obecnie firma z powodzeniem buduje swoją rozpoznawalność na zagranicznych rynkach. W innych państwach producent występuje pod nazwą Bolf. Firma wywodzi się z Polski, z Zielonej Góry, gdzie mieści się też jedyny sklep stacjonarny i siedziba producenta. Większość sprzedaży realizowana jest w formule on line. Producent wciąż się rozwija i stawia na ekspansję na wielu rynkach w Europie. Odzież z logo Denley/Bolf można dziś kupić między innymi w Niemczech, w Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech. Już niebawem należy spodziewać się uruchomienia nowych oddziałów w kolejnych państwach.

Marka dociera do wielu grup docelowych, jednak kluczową rolę w modelu sprzedaży odgrywają osoby młode, które nie boją się wyzwań i chcą cieszyć się modną odzieżą w wysokiej jakości, którą można nabyć w atrakcyjnych cenach.

To już 10. gala, a wiemy, że FAME MMA podobnie jak nasza firma nie zwalnia tempa i w tym roku możemy liczyć na jeszcze dwa wydarzenia, z których, jestem pewna, każde okaże się wielkim sukcesem - mówi Magdalena Nowacka, dyrektor ds. marketingu w Denley.

Dziesiąta gala FAME MMA będzie obfitować w wiele ciekawych pojedynków. Walką wieczoru będzie starcie Don Kasjo z Normanem Parke. Z każdą kolejną edycją FAME MMA staje się imprezą z coraz wyższym poziomem sportowym. W najbliższą sobotę, po raz pierwszy w historii eventu, walka wieczoru odbędzie się w formule pojedynku bokserskiego.

Na ringu zmierzą się też aktorzy znani z oraz celebryci. Rękawice skrzyżują między innymi Mateusz Murański, który zmierzy się z Arkadiuszem Tańculą czy duet Dawid Malczyński i Adrian Polański. O pas mistrzowski kobiet zawalczy znana z 9. edycji FAME MMA Kamila Wybrańczyk, która zmierzy się z Martą Linkiewicz.

Ze względu na trwające obostrzenia wywołane pandemią Covid-19, organizatorzy zastrzegają, że FAME MMA 10 niemal na pewno odbędzie się w zasadach reżimu sanitarnego, bez widowni na trybunach. Impreza rozpocznie się w sobotę, 15 maja, o 19:30, a dostęp do transmisji PPV można wykupić na oficjalnej stronie wydarzenia.