Dariusz W. jednak przyznał się do winy

Wtorek, 1 kwietnia 2008 (11:48)

Dariusz W., zawieszony trener Polonii Warszawa, przyznał się do stawianych mu zarzutów - potwierdza wrocławska prokuratura. Prokurator Marek Kuczyński w rozmowie z reporterką RMF FM Barbarą Zielińską nie chciał polemizować z prasowymi wypowiedziami szkoleniowca.

Wczoraj Dariusz W. oświadczył: Nie przyznałem się do winy, motywem mojego działania było zapewnienie rzetelnego sędziowania meczów, nigdy osobiście nie przekazywałem sędziom lub ich wysłannikom jakichkolwiek pieniędzy, ani też nie prowadziłem z nimi rozmów o praktykach korupcyjnych - twierdzi W. Prokuratorzy inaczej to interpretują. Oto jego słowa zarejestrowane przez mikrofon naszej reporterki w sobotę:

Dariusz W. został zawieszony w obowiązkach trenera przez zarząd Polonii Warszawa. Selekcjoner nie został jednak zwolniony, co może oznaczać, że w dalszym ciągu będzie miał wpływ na klubową taktykę, wybór i ustawienie piłkarzy. W dalszej części sezonu zespół "Czarnych Koszul" poprowadzą dotychczasowi asystenci Dariusza W. Tomasz Strejlau i Jarosław Bako.

Artykuł pochodzi z kategorii: Sport

RMF FM - newsroom