Francuz Bryan Bouffier (Peugeot 207) wygrał 44. Rajd Krakowski, drugą eliminację mistrzostw Polski. Broniący tytułu francuski kierowca wyprzedził o 1.07,9 Kajetana Kajetanowicza i o 1.32,2 Tomasza Czopika (obaj Mitsubishi Lancer).

Liderem MP pozostał Leszek Kuzaj, piąty na mecie Rajdu Krakowskiego, na drugie miejsce awansował Kajetanowicz a trzeci jest Bouffier.

Popołudniowe sobotnie odcinki specjalne nie przyniosły większych zmian w klasyfikacji. W całości udało się rozegrać tylko jeden - piętnasty i ostatni w imprezie. OS 13 został odwołany, a 14. przerwany po wypadnięciu z trasy jednej z załóg. Wyniki mają charakter nieoficjalny, muszą zostać ostatecznie zatwierdzone przez jury rajdu.

Sukcesem zakończył się występ kierowcy z zespołu RMF FM. Jan Chmielewski ukończył Puchar Citroena na 3. miejscu.