Jagiellonia Białystok zremisowała z Legią Warszawa 0:0 w meczu kończącym trzynastą kolejkę piłkarskiej ekstraklasy. Po tym spotkaniu Legia pozostaje wiceliderem tabeli, a Jagiellonia zajmuje dziewiąte miejsce.

W pierwszej połowie obie drużyny prowadziły wyrównany, ale niestety nudny pojedynek. Było sporo walki, ale mało sytuacji bramkowych. Właściwie tylko Cetković groźnie strzelał w 9 minucie, ale piłka minęła bramkę Legii.

W drugiej części walki znów nie zabrakło, ale im bliżej końca, tym ciekawiej. W 52. minucie Żyro zagrał z lewego skrzydła do Gola, ten wycofał do Ljuboi, ale napastnik Legii po rykoszecie przeniósł piłkę nad poprzeczką. W końcówce zbyt długo ze strzałem zwlekał najpierw Pawłowski, a potem Kupisz. W doliczonym czasie gry mocny strzał Vrdoljaka obronił Ptak.