Znana z zamiłowania do luksusu i brygady profesjonalnych stylistów, którzy towarzyszą jej dosłownie na każdym kroku, Rihanna potrafi też sama zadbać o swój makijaż.

We Francji wybuchła afera wokół Rihanny. Dyrekcja francuskich kolei publicznych oskarża sławną piosenkarkę o karygodną lekkomyślność i brak wyobraźni po szarpaninie na paryskim dworcu kolejowym. A media nie pozostawiają na niej suchej nitki, bo gwiazda napisała na Twitterze, że Francuzi są - w... czytaj więcej

Barbadoska piosenkarka samodzielnie poprawiała swoją urodę siedząc na krawężniku przed własną rezydencją w Los Angeles. W oczekiwaniu na swojego szofera, zawzięcie tuszowała rzęsy i spryskiwała się drogimi perfumami. Ubrana w modną sukienkę, która ładnie kontrastowała z błyszczącymi, czerwonymi ustami wyglądała jakby wybierała się na elegancki lunch.

Zobacz jak Rihanna maluje się, siedząc na krawężniku

Tymczasem limuzyna, która przyjechała po gwiazdę pop, zawiozła ją do popularnej "restauracji" z fast foodami. Znana z opowieści o zdrowym żywieniu Barbadoska ze smakiem zjadała tłuste kurczaki i popijała je colą. Czyżby drapieżna wokalistka chciała pokazać swoje normalne oblicze? Ostatnio nie miała dobrej prasy. Dwa tygodnie temu na gwiazdę posypały się gromy, po tym jak na dworcu w Paryżu krzyknęła do otaczających ją fanów: "Francuzi to pierd... szaleńcy!" Po tym zdarzeniu francuskie media nazwały gwiazdę "głupią" i "próżną".