Katie Holmes po czterech latach wraca do pracy w teatrze. Jesienią aktorka ma pojawić się w przedstawieniu "Dead Accounts" na Broadwayu.

W życiu Holmes zachodzą ogromne zmiany. Aktorka jest w trakcie rozwodu z Tomem Cruisem, a do tego wygląda na to, że odcina się od wpływów byłego męża. Katie porzuciła kościół scjentologiczny i zerwała umowy z markami odzieżowymi. Teraz chce ponownie spróbować swoich sił na Broadwayu. Aktorka ma wystąpić w sztuce "Dead Accounts" w reżyserii Jacka O'Briena. Będzie to jej drugi występ na jednej z najbardziej popularnych scen na świecie.

Ostatnio Holmes znajdowała się na pierwszych stronach gazet głównie z powodu prywatnych problemów . Teraz chce zabłysnąć znowu jako aktorka. Sprawa jest już zakończona a porozumienie podpisane. Nie możemy się już doczekać aż Katie rozpocznie kolejny etap w swoim życiu. Dziękujemy adwokatom Toma za ich profesjonalizm, co na pewno pomogło w szybkim rozwiązaniu całej sytuacji- napisał o rozwodzie aktorki jej adwokat Jonathan Wolfe.