Poszukujesz szerokiej oferty wyposażenia łazienek w Warszawie i okolicach? Odwiedź jeden z trzech salonów stacjonarnych Komfort! Oferujemy w nich bogaty asortyment, profesjonalną obsługę oraz szeroką gamę dodatkowych usług. To największe salony łazienek w Warszawie, w których znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz!

Salon łazienek w Warszawie - więcej niż tylko sklep

Warszawskie salony łazienek Komfort to miejsce, w którym:

  • znajdziesz najwyższej jakości meble, armaturę, ceramikę łazienkową i inne elementy zgodne z aktualnymi trendami,
  • dobierzesz najlepsze materiały wykończeniowe: płytki, fugi itp.,
  • skorzystasz z usług architektów wnętrz, którzy pomogą Ci odkryć potencjał Twojej łazienki i doskonale wykorzystać dostępną przestrzeń,
  • zamówisz usługi montażowe.

Dokładamy wszelkich starań, by w naszych salonach łazienek w Warszawie oferować wyłącznie produkty i usługi na najwyższym poziomie, spełniające oczekiwania nawet wyjątkowo wymagających klientów.

Projektowanie łazienki - Warszawa i okolice

Bogata oferta wyposażenia łazienek to nie wszystko. Jeśli nie wiesz, jak zaaranżować łazienkę w taki sposób, by stworzyć przestronne, funkcjonalne wnętrze, skorzystaj z profesjonalnej usługi projektowania łazienek, w Warszawie dostępnej we wszystkich salonach Komfort. Współpracują z nami doświadczeni architekci, którzy doradzą Ci i podpowiedzą, jak rozplanować poszczególne sprzęty. Jeśli potrzebujesz kompleksowych usług, mogą też stworzyć pełen projekt aranżacji, w której wykorzystane zostaną elementy wyposażenia od Komfort.

Projekt może opierać się na Twoim pomyśle oraz wstępnych szkicach, lub być stworzony całkowicie od podstaw. W każdym przypadku możesz mieć jednak pewność, że będzie on idealnie dopasowany do Twoich oczekiwań, potrzeb oraz możliwości. Tworzymy rozwiązania dla każdej łazienki i każdego budżetu.

Cena projektu łazienki w warszawskim sklepie Komfort ustalana jest indywidualnie i nie zawiera produktów potrzebnych do jego realizacji. Zapraszamy do kontaktu lub wizyty w jednym z trzech sklepów stacjonarnych

Usługi montażu w salonach łazienek Komfort

Komfort to coś więcej niż sklepy z wyposażeniem łazienek w Warszawie. Aby dać Ci pewność, że każdy element będzie spełniał swoją funkcję i doskonale się prezentował, oferujemy wykonywane przez profesjonalistów usługi montażu:

  • mebli łazienkowych,
  • armatury, ceramiki, wanien, kabin prysznicowych,
  • płytek oraz innych elementów wykończeniowych i dekoracyjnych.

Usługi montażu można zamówić w jednym z salonów stacjonarnych Komfort. Jako że wiele naszych produktów tworzonych jest na miarę, zapewniamy również możliwość wcześniejszej konsultacji, w ramach których dokonywane są pomiary oraz ocena stanu ścian, podłogi i innych elementów - wszystko to w dogodnym i szybkim terminie.

Salony Komfort Warszawa - gdzie nas znajdziesz?

Pełna oferta wyposażenia łazienek, a także usługi montażu i projektowania wnętrz dostępne są w trzech sklepach w Warszawie: 

Komfort - Podłogi, Dywany, Drzwi, Łazienki, Kuchnie i Meble, Malborska 49, Warszawa

Salon Komfort przy ul. Malborskiej 49 - położony w obrębie centrum handlowego Targówek, z dogodnym dojazdem ze wszystkich prawobrzeżnych dzielnic stolicy. To jeden z niewielu salonów łazienek w Warszawie i okolicach, do których z łatwością dotrzesz z miejscowości takich jak Ząbki, Kobyłka, Marki, Zielonka, a nawet Tłuszcz.

Malborska 49,

03-286 Warszawa

tel. 885 982 456


Komfort - Podłogi, Dywany, Drzwi, Łazienki, Kuchnie i Meble, Mineralna 3, Warszawa

Salon Komfort ul. Mineralna 3 - umiejscowiony około 2 km od lotniska Chopina. Jego położenie ułatwia dojazd zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Doskonałe połączenie chwalą szczególnie mieszkańcy południowo-zachodnich dzielnic Warszawy (Okęcie, Ursus, Ochota, Szczęśliwice) oraz okolicznych miejscowości, takich jak Raszyn, Janki, Sokołów oraz Pruszków.

Mineralna 3,

01-001 Warszawa

tel. 885 987 583


Komfort - Podłogi, Dywany, Drzwi, Łazienki, Kuchnie i Meble, Głębocka 13, Warszawa

Salon Komfort, ul. Głębocka 13 - położony na Bródnie, w doskonale skomunikowanej części miasta. Jego położenie ułatwia dojazd nie tylko mieszkańcom prawobrzeżnej części Warszawy, ale także z centralnych i północnych dzielnic miasta, takich jak Białołęka, Bielany czy Żoliborz. Samochodem lub komunikacją miejską dotrzesz do nas również z Łomianek i Legionowa. Stanowi to szczególne ułatwienie dla osób zamawiających usługi montażu i transportu.

Głębocka 13,

03-287 Warszawa

tel. 691 350 982