Remont łazienki to wyzwanie, do którego trzeba się naprawdę przygotować. Podstawą jest oczywiście stworzenie dokładnego projektu. Aby jednak było to możliwe, musimy mieć sprecyzowaną wizję. Nie każdy jednak od razu wie, czego chce. Niektórym szczególnie zależy na łazience utrzymanej w konkretnym stylu lub zgodnej z aktualnymi trendami. Aby móc wyobrazić sobie idealne wnętrze, trzeba się czymś zainspirować. Mogą być to zdjęcia przykładowych aranżacji w Internecie, wizualizacje tworzone przez projektantów, ale także modelowe łazienki znajdujące się np. w salonach Komfort. Co oprócz pomysłów możesz znaleźć w naszych sklepach?

Od inspiracji do projektu

Planowanie remontu łazienki należy rozpocząć od stworzenia projektu. Kluczowym elementem jest tutaj zdefiniowanie własnych potrzeb i zebranie pomysłów. Pomocne w odkrywaniu swoich oczekiwań względem nowego wnętrza może okazać się przeglądanie zdjęć w Internecie bądź specjalistycznych czasopismach. Jeśli szukasz jeszcze większej dozy inspiracji i potrzebujemy fachowej pomocy, przyjdź do salonu Komfort.

To tutaj znajdziesz liczne przykładowe aranżacje pomieszczeń, stworzone przez profesjonalnych architektów. Przeglądanie i porównywanie różnych projektów ułatwi Ci określenie, jaka jest Twoja wymarzona łazienka i bez czego tak naprawdę nie możesz się obyć.

Remont łatwiejszy niż kiedykolwiek

Zadbaliśmy o to, by w salonach Komfort znalazło się wszystko, czego możesz potrzebować podczas planowania i przeprowadzania remontu łazienki lub innego pomieszczenia. Mamy na myśli nie tylko wyjątkowo bogatą gamę produktów, obejmującą materiały wykończeniowe, ceramikę sanitarną, armaturę czy meble łazienkowe. Z myślą o wygodzie naszych Klientów przygotowaliśmy również wiele dodatkowych usług.

Po pierwsze, możemy stworzyć dla Ciebie projekt nowego wnętrza, dopasowanego do Twoich potrzeb. Będzie on dziełem profesjonalnych architektów wnętrz, którzy zaplanują dla Ciebie aranżację pomieszczenia z wykorzystaniem produktów Komfort. Dzięki temu nie musisz martwić się czasochłonnymi zakupami - wszystko kupisz na miejscu!

Po drugie, oferujemy transport zakupionych u nas produktów pod wskazany adres. To nie tylko wygodna, ale i bardzo ekonomiczna opcja.

Po trzecie, nie musisz na własną rękę szukać fachowców, którzy położą zakupione przez Ciebie płytki czy zainstalują armaturę. Naszym Klientom zapewniamy możliwość skorzystania z usług doświadczonych monterów i instalatorów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że ekipa będzie dobrze znała produkty Komfort. To z kolei stanowi gwarancję prawidłowego montażu, a co za tym idzie - pewność, że będą doskonale wyglądać i spełniać swoją funkcję już od samego początku.

Nowa łazienka z Komfort Warszawa

Jeśli potrzebujesz mebli i akcesoriów łazienkowych, które będą pasować do Twojego wnętrza, zajrzyj do warszawskich salonów Komfort. Znajdziesz u nas szeroki wybór zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych rozwiązań. Odwiedź jeden ze sklepów stacjonarnych, zainspiruj się i wybierz to, co najlepsze dla Twojej łazienki!

Komfort — Podłogi, Dywany, Drzwi, Łazienki, Kuchnie i Meble, Malborska 49, Warszawa

Jednym z największych i najlepiej wyposażonych sklepów z wyposażeniem łazienek w stolicy jest salon Komfort usytuowany w północno-wschodniej części miasta. Znajduje się on w kompleksie handlowo-usługowym znajdującym się tuż przy granicy z Markami, na terenie centrum handlowego Targówek. Dojedziesz tutaj nie tylko z okolicznych dzielnic Warszawy, ale i z wielu sąsiednich miejscowości, w tym Ząbek, Marek, Kobyłki czy Wołomina.

Malborska 49, 03-286 Warszawa

885 982 456


Komfort — Podłogi, Dywany, Drzwi, Łazienki, Kuchnie i Meble, Głębocka 13, Warszawa

Innym sklepem, w którym znajdziesz wszystko, co potrzebne do urządzenia pięknej, komfortowej i funkcjonalnej łazienki, jest salon Komfort w CH Atrium Targówek. Zapewniamy szeroki wybór produktów, ale także liczne inspiracje oraz dodatkowe usługi, dzięki którym zrealizujesz swoją wizję idealnej łazienki.

Bez trudu dotrzesz do nas z północnych i północno-wschodnich dzielnic Warszawy. Lokalizacja sklepu przy ulicy Głębockiej jest także wyjątkowo dogodna dla mieszkańców okolicznych miejscowości.

Głębocka 13, 03-287 Warszawa

691 350 982

Komfort — Podłogi, Dywany, Drzwi, Łazienki, Kuchnie i Meble, Elektronowa 2, Warszawa

Salon Komfort przy ulicy Elektronowej położony jest zaledwie kilka kilometrów od Dworca Wileńskiego, w pobliżu węzła Żerań FSO. Z łatwością trafisz do nas dzięki bliskości Trasy Toruńskiej oraz ulic Modlińskiej i Marywilskiej. Nasza lokalizacja sprawia, że często odwiedzają nas osoby z Targówka, Pragi, Tarchomina czy Białołęki. Zarówno autem, jak i komunikacją miejską dojedziesz do nas także z innych północnych i centralnych dzielnic Warszawy, takich jak Bielany czy Żoliborz. Zapraszamy do odwiedzin!

Elektronowa 2, 03-219 Warszawa

887 776 684