Hokejowe MŚ w Katowicach: Mieliśmy dla Was bilety na trzeci dzień turnieju!

Czwartek, 14 kwietnia 2016 (06:01)
Aktualizacja: Czwartek, 14 kwietnia 2016 (16:10)

Już za dziewięć dni wystartuje hokejowa impreza sezonu: mistrzostwa świata w katowickim Spodku! Biało-czerwoni powalczą z ekipami Słowenii, Austrii, Włoch, Japonii i Korei Południowej o awans do światowej elity. Mamy dla Was bilety na wszystkie mecze katowickiego turnieju! Dzisiaj do zdobycia były wejściówki na trzeci dzień mistrzostw.

23 kwietnia reprezentacja Polski, która plasuje się obecnie na 22. miejscu światowego rankingu, rozpocznie rywalizację w MŚ 1A w Katowicach. W czterech z pięciu spotkań zmierzy się z wyżej notowanymi rywalami. To zespoły: Słowenii (14. miejsce w rankingu IIHF), Austrii (16.), Włoch (18.) i Japonii (20.). Niżej od biało-czerwonych, choć tylko o jedno "oczko", sklasyfikowana jest drużyna koreańska.

Podopiecznych Jacka Płachty czeka seria ciężkich pojedynków, a kibiców - potężna dawka emocji!

Dla tych, którzy chcieliby obserwować zmagania z trybun Spodka, mamy bilety na wszystkie mecze turnieju. Podwójne wejściówki rozdawać będziemy codziennie do końca mistrzostw. Śledźcie naszą stronę i słuchajcie Faktów RMF FM!


Zdobądź bilety na trzeci dzień MŚ!

Dzisiaj zaproponowaliśmy Wam podwójne wejściówki na mecz Korea - Japonia, który rozegrany zostanie 26 kwietnia o 13:00, oraz spotkanie Austria - Włochy, które rozpocznie się tego dnia o godzinie 16:30.

By je zdobyć, wystarczyło wysłać maila, a zasada była prosta: kto pierwszy, ten lepszy!

Podwójne bilety na mecz Korea - Japonia powędrują do autorów pierwszych 10 maili, jakie o godzinie 12:00 wpadły na naszą skrzynkę: fakty@rmf.fm. W tytule maila należało wpisać: "Bilety na MŚ", a w treści podać swoje imię i nazwisko, adres e-mail i numer telefonu.

Podwójne bilety na mecz Austria - Włochy trafią natomiast do autorów pierwszych 10 maili, jakie o godzinie 16:00 wpadły na naszą skrzynkę: fakty@rmf.fm. W tytule maila należało wpisać: "Bilety na MŚ", a w treści podać swoje imię i nazwisko, adres e-mail i numer telefonu.

Ze zwycięzcami skontaktujemy się w najbliższych dniach. Bilety (pojedyncze wejściówki dla dwóch osób) prześlemy mailem. Należy je wydrukować i okazać przy wejściu na mecz.


(edbie)

Artykuł pochodzi z kategorii: Zimowe zmagania Polaków