Drobny uraz Krychowiaka na treningu kadry

Piątek, 10 czerwca 2016 (18:56)

Wszyscy piłkarze reprezentacji Polski brali udział w ostatnim treningu w La Baule przed wylotem do Nicei na niedzielny mecz mistrzostw Europy z Irlandią Północną. W czasie zajęć problemy z kostką miał Grzegorz Krychowiak.

Zajęcia na Stade Moreau-Defarges był otwarte dla mediów przez pół godziny. W tym czasie piłkarze mieli rozruch, następnie m.in. treningi z opaskami elastycznymi, sprinty, a później ćwiczenia z piłkami w dwóch grupach.

Kiedy przedstawiciele mediów musieli już opuścić trybuny stadionu, urazu doznał Grzegorz Krychowiak. Czołowy piłkarz reprezentacji siedział przez pewien czas na murawie, trzymając się za staw skokowy. Jak jednak poinformował rzecznik prasowy kadry Jakub Kwiatkowski, nic poważnego się nie stało i pomocnik Sevilli wznowił zajęcia.

Drugi dzień z rzędu z drużyną trenował już Kamil Grosicki. Narzekający od poniedziałku na uraz stawu skokowego skrzydłowy wyszedł w piątek na boisko z pozostałymi kolegami. Kiedy zaczęły się ćwiczenia z piłką, poszedł trenować indywidualnie - głównie biegał wokół boiska. Później miał z powrotem dołączyć do innych zawodników.

"Cieszymy się, że już zaczyna się piłkarskie święto"

Wieczorem w swoim hotelu piłkarze będą oglądać mecz otwarcia ME 2016 Francja - Rumunia. Usiądziemy przed telewizorami. Może nie wszyscy razem w grupie, raczej indywidualnie. Na pewno cieszymy się, że już zaczyna się piłkarskie święto - przyznał napastnik kadry Arkadiusz Milik.

Nie zaznaczono żadnej odpowiedzi !

Jak wypadną Polacy na Euro 2016?

  • 49%
  • 22%
  • 14%
  • 5%
  • 10%
głosów: 3425

W sobotę o godz. 11.20 podopieczni Adama Nawałki wylecą z pobliskiego Saint-Nazaire do Nicei, gdzie następnego dnia o 18 rozpoczną swój pierwszy mecz Euro 2016 - z Irlandią Północną. W drugim niedzielnym spotkaniu grupy C Niemcy zmierzą się z Ukrainą.

Trening reprezentacji Polski przed Euro 2016. Zobacz jak sobie radzą biało-czerwoni! /RMF FM

(mn)

Artykuł pochodzi z kategorii: Raport: Euro 2016

RMF24-PAP