Spędzicie wakacje pod Tatrami za złotówkę... jeśli Polacy wygrają Euro 2012! Taką promocję wymyślili górale, by jeszcze bardziej zmobilizować polskich kibiców. Nawet jeżeli nasi nie wygrają, to i tak będzie można liczy na spore zniżki. Byle tylko mocno dopingować.

Górale, którzy jak się okazało są wielkimi fanami naszej reprezentacji, nie mogli znieść wieszania psów na naszych piłkarzach i postanowili dodatkowo zachęcić do mocnego trzymania kciuków za nich. Jeśli wejdą do półfinałów, to damy wszystkim 25 proc. rabatu na noclegi, jeśli dostaną się do finałów, to dajemy 50 proc., a jak wygrają, to damy noclegi za złotówkę - zapewnia Dariusz Galica z portalu dobremiejsce.pl.

To tam właśnie zgłosiło się już kilkadziesiąt pensjonatów, które chcą uczestniczyć w tej "Europromocji" i wciąż zgłaszają się nowe. Już teraz można robić rezerwacje pobytów wakacyjnych, a potem trzeba tylko mocno kibicować naszej reprezentacji, by zaszła jak najwyżej.

Ino trzymojcie za nasych kciuki, bo jak już nie z patriotyzmu, to ze zdrowego rozsądku - zachęca Galica. Zapewnia, że górale wierzą w zwycięstwo naszej reprezentacji i z wielką radością będą gościć wszystkich za złotówkę. A naszą drużynę - oczywiście - za darmo.