Stadiony, strefy kibica, warszawski hotel Hyatt: podczas Euro 2012 będziemy podążać śladem najważniejszych wydarzeń. Na antenie RMF FM pojawią się "Mistrzowskie Fakty Sportowe". O to, żebyście wiedzieli jak najwięcej, zadba kilkudziesięcioosobowa ekipa RMF FM i RMF24.

Podczas Euro 2012 planujemy emisję aż 30 wydań serwisów dziennie. Oprócz serwisów głównych, przygotowaliśmy dla Was specjalne piłkarskie wydania serwisów sportowych: "Mistrzowskie Fakty Sportowe", które będą pojawiać się na naszej antenie nawet 8 razy dziennie. Właśnie w czasie tych wydań będziemy informować Was o wszystkim, co ważne w czasie Euro. Będą tam relacje z meczów, komentarze i wywiady z gwiazdami i innymi uczestnikami mistrzostw.

W dni meczowe prezenterzy Faktów RMF FM wyruszą "w plener". Fakty będą prowadzone nieraz z kilku różnych miejsc (stadiony, strefy kibica, specjalne studio RMF FM). Każdy mecz będzie obsługiwany przez wozy transmisyjne i kilkudziesięcioosobową ekipę RMF FM i RMF24. Nasi reporterzy będą na bieżąco informować Was o sytuacji na stadionach, na drogach, w miastach, w strefach kibica i w ekipach, które występują na Euro.

Wszystko po to, abyście jak najszybciej poznali najważniejsze i najświeższe informacje oraz poczuli atmosferę największego święta piłkarskiego. Na RMF24 przygotowaliśmy dla Was także specjalny serwis poświęcony Euro 2012. Znajdziecie tam niezbędne newsy, a także blogi i komentarze.

Specjalne studio RMF FM

W warszawskim hotelu Hyatt działa nasze specjalne studio na Euro 2012! RMF FM jest jedynym medium elektronicznym, które dysponuje studiem w miejscu, gdzie mieszka polska reprezentacja. Z hotelu Hyatt przez całe mistrzostwa będziemy transmitować rozmowy z zawodnikami, "Mistrzowskie Fakty Sportowe" oraz komentarze ekspertów.

Nasze studio mieści się w pokoju nr 142, na pierwszym piętrze hotelu. Technicy RMF FM zamontowali tam najnowocześniejszy sprzęt: mikrofony, komputery, konsoletę, procesory dźwięku, routery, łącza VPN i wiele innych urządzeń, dzięki którym będziemy mogli nadawać dla Was specjalne relacje naszych dziennikarzy.