Zastanawialiście się kiedyś, jakby to było usłyszeć swój głos na antenie RMF FM? Już niedługo będziecie mieli szansę się o tym przekonać! Wystarczy, że przyjdziecie po "Choinkę pod choinkę", weźmiecie udział w naszym konkursie karaoke i zaśpiewacie swoją ulubioną kolędę!

W każdym mieście, w którym pojawimy się z naszą przedświąteczną akcją "Choinki pod choinkę", będziecie mogli spróbować swoich sił na scenie. TUTAJ możecie sprawdzić, kiedy i gdzie się pojawimy!

Zadanie jest proste: przyjdźcie i zaśpiewajcie swoją ulubioną kolędę lub pastorałkę. Nieważne, że Wasz głos nie ma 12 oktaw, a Wy nie śpiewacie jak Mariah Carey - ważny jest pomysł i oryginalne wykonanie!

W każdym mieście, specjalne jury wybierze trzech zwycięzców. Następnie internauci w głosowaniu na RMF 24 wybiorą swoich faworytów. Finałowa 12, czyli triumfatorzy z poszczególnych miast, zmierzą się w ostatecznej bitwie. Zwycięzcę będzie można usłyszeć na antenie RMF FM w Wigilię Bożego Narodzenia, po serwisie o godzinie 17!

Liczymy, że i tym roku nas zaskoczycie. Przebierajcie się, bierzcie ze sobą instrumenty (nawet te najbardziej oryginalne), kolegów, koleżanki, przyjaciół, rodziny - zbierajcie się w zespoły lub występujcie solo!

W poprzednich latach nasi słuchacze okazali się niezwykle kreatywni! Były mocniejsze brzmienia i nastrojowe melodie. W ubiegłym roku bezkonkurencyjni okazali się Piotr Gorgol i Przemysław Kuna z Lublina. Podbili Wasze serca wykonaniem "Pójdźmy wszyscy do stajenki".

A jak będzie w tym roku? Bądźcie z nami!