Po Choinki pod choinkę od RMF FM zaprosiliśmy Was dzisiaj do Lublina. Już na starcie, o godzinie 11, w kolejce stało kilkaset osób! Czekanie umilał jednak wszystkim zespół Bracia.

Jak donosił reporter RMF FM Krzysztof Kot, głównym tematem rozmów w choinkowej kolejce było wczorajsze zwycięstwo polskich szczypiornistek i półfinał mistrzostw świata. Duma Lublina - Alina Wojtas - rzuciła w meczu z Francuzkami 5 bramek i była jedną z najlepszych zawodniczek spotkania. Nic dziwnego, że pod choinkę nasi słuchacze życzyliby sobie medalu: Czekamy na medal! Daj Boże, żeby był złoty!

Zaśpiewaj w kolędowym karaoke!

Wszystkich, którzy zjawili się na parkingu przed Halą MOSiR-u, zapraszaliśmy do wspólnego kolędowania - bo każdy, kto weźmie udział w naszym świątecznym karaoke, będzie miał szansę usłyszeć się w Wigilię na antenie RMF FM! O tym, kto to będzie, zdecydują nasi internauci. To oni, głosując codziennie w sondach na RMF 24, wybierają zwycięzców karaoke w poszczególnych miastach. Ci ostatni zmierzą się zaś w Wielkim Finale.

Odwiedziliśmy już dziewięć miast, trzy wciąż przed nami

Lublin był dziewiątym miastem na trasie tegorocznego choinkowego konwoju RMF FM. Wcześniej odwiedziliśmy Katowice, Wrocław, Poznań, Szczecin, Gdynię, Olsztyn, Warszawę i Łódź. A przed nami jeszcze trzy przystanki. Jutro rozdamy choinki w Kielcach, dzień później w Rzeszowie, a w niedzielę zawitamy - jak co roku na zakończenie akcji - do Krakowa.

Zobaczcie, jak bawiliśmy się wcześniej: