Olsztyn - to kolejny przystanek na trasie choinkowego tournée RMF FM. Przez kilka godzin czekaliśmy na Was przed Wysoką Bramą. Do wzięcia - było jak zwykle - aż tysiąc drzewek. W ramach rozgrzewki mogliście wystartować w "Choinkowym śpiewać każdy może". Jutro będziemy w Warszawie. Szukajcie nas na Placu Defilad przed PKiN.

Wokalnych talentów szukaliśmy do tej pory w Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie i Gdyni. Tym samym znamy już pięciu finalistów. W Wigilię przekonamy się, czy to właśnie kogoś z nich będzie można usłyszeć na naszej antenie. A zdecydujecie o tym oczywiście Wy!

"Choinkowe śpiewać każdy może"

Konkurs karaoke organizowany jest w każdym mieście, do którego zawita choinkowy konwój RMF FM. Wystarczy przyjść i zaśpiewać kolędę. Specjalne jury wytypuje najciekawsze wykonania, które trafią na naszą stronę internetową. Słuchacze i internauci wybiorą swojego faworyta, który awansuje do Wielkiego Finału. W nim zmierzy się z triumfatorami głosowań w poszczególnych miastach.

Choinki pod choinkę od RMF FM

Nasza świąteczna podróż po Polsce trwa 12 dni. Codziennie w innym mieście od godziny 11 aż do wyczerpania zapasów rozdajemy pachnące drzewka. Pierwszych sto osób - oprócz choinki - dostaje też bombkę i słodycze.

Sprawdź, gdzie i kiedy możesz odebrać swoją choinkę od RMF FM

Data Miasto Adres18 grudnia WARSZAWA Pod "PKiN"19 grudnia ŁÓDŹ Piłsudskiego/Piotrkowska20 grudnia LUBLIN Plac Zamkowy21 grudnia RZESZÓW Rynek22 grudnia KIELCE Plac Artystów23 grudnia KRAKÓW Mały Rynek

Choć do świąt jeszcze sporo czasu, przypominamy: już teraz możesz nam wysłać zdjęcie swojej choinki!

1. Wyślij zdjęcia MMS-em na numer Gorącej Linii:


600 700 800
2. Możesz też wysłać zdjęcia i filmy e-mailem:


fakty@rmf.fm
3. Możesz skorzystać ze specjalnego formularza.