Choinkowy konwój RMF FM po raz kolejny ruszył w trasę! W poniedziałek świąteczne drzewka rozdawaliśmy koło katowickiego Spodka. Wtorek do choinkowy dzień we Wrocławiu. Przypominamy: w tym roku możecie nie tylko zabrać do domu choinkę, ale także wystartować w specjalnym konkursie karaoke RMF FM! I już pierwszego dnia w naszym konkursie objawił się wyjątkowy talent wokalny - do posłuchania tylko u nas!

Po drzewka w Katowicach ustawiła się długa kolejka. Pierwsi chętni pojawili się już o godz. 5 rano. Część osób wzięła udział w akcji już po raz czwarty z rzędu.

Zarówno oni, jak i ci, którzy po raz pierwszy przyszli zabrać choinkę od RMF FM, stojąc w ogonku zapamiętale ćwiczyli śpiewanie kolęd.

Specjalne jury wytypowało cztery wykonania. Najlepszy z najlepszych usłyszy swój głos na antenie RMF FM. Wygląda na to, że już pierwszego dnia pojawiła się faworytka. Monika Cichoń z wielką energią i talentem zaśpiewała znany przebój "Let it Snow". Wygląda na to, że pani Monika ma ogromne szanse na sukces w naszym konkursie. Bardzo interesujące były jednak także inne wykonania. W brawurowy sposób "Pójdźmy wszyscy do stajenki" zaśpiewała Joanna Majster. Niezłym głosem może poszczyć się także Olga Filipowska. O awans do finału walczy także pan Artur, który wybrał bardzo trudną kolędę - "Jezus malusieńki".

To oni byli najlepsi w Katowicach

Let it Snow - Monika Cichoń

Marzyliście kiedyś o tym, aby usłyszeć swój głos na antenie RMF FM? Teraz jest to możliwe. Wystarczy wziąć udział w naszej zabawie. W każdym mieście, do którego zawita choinkowy konwój RMF FM, organizowane jest karaoke.

Pójdźmy wszyscy do stajenki - Joanna Majster

Wystarczy przyjść i zaśpiewać kolędę. Nie masz głosu Adele czy Rihanny? Nieważne, liczy się pomysł i dobra zabawa!

Specjalne jury wytypuje najciekawsze wykonania. Wszystkie trafią na naszą stronę internetową.

Przybieżeli do Betlejem - Olga Filipowska

Słuchacze i internauci wybiorą swojego faworyta, który awansuje do Wielkiego Finału. W nim zmierzy się z triumfatorami głosowań w poszczególnych miastach. 24 grudnia najlepsza dwunastka stoczy ostateczną bitwę. Zwycięzcę "Choinkowego śpiewać każdy może" wytypują internauci w wigilijnym głosowaniu.

Jezus malusieńki - Artur Zon

Choć do Wigilii zostało jeszcze sporo czasu, już dziś zachęcamy: przyślijcie nam zdjęcia swoich świątecznych drzewek. Stworzymy z nich wyjątkową bożonarodzeniową galerię. Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji!

Sprawdź, gdzie i kiedy możesz odebrać swoją choinkę od RMF FM

Data Miasto Adres13 grudnia WROCŁAW Rynek (róg ul. Oławskiej) 14 grudnia POZNAŃ Rynek15 grudnia SZCZECIN Plac Lotników16 grudnia GDYNIA Skwer Kościuszki17 grudnia OLSZTYN Pod Wysoką Bramą18 grudnia WARSZAWA Pod "PKiN"19 grudnia ŁÓDŹ Piłsudskiego/Piotrkowska20 grudnia LUBLIN Plac Zamkowy21 grudnia RZESZÓW Rynek22 grudnia KIELCE Plac Artystów23 grudnia KRAKÓW Mały Rynek