Pachnące bożonarodzeniowe drzewka rozdawaliśmy dzisiaj na Rynku w Rzeszowie. Były też słodkie podarunki i spotkanie z zespołem Piersi!

Reporter RMF FM Krzysztof Kot spotkał wśród czekających na zielone drzewko prawdziwych rekordzistów. Stoję po choinkę już dziesiąty rok z rzędu, tak że jestem weteranką! Uwielbiam choinki naturalne i tak co roku stoję - mówiła nam choinkowa "jubilatka".

Wszystkich, którzy pojawili się na rzeszowskim Rynku, zapraszaliśmy również do wspólnego kolędowania! Zwycięzcy naszego świątecznego karaoke z poszczególnych miast zmierzą się w Wielkim Finale, a wskazane przez naszych internautów wykonanie będziecie mogli usłyszeć w Wigilię na antenie RMF FM.

Kto najlepiej zaśpiewał w Rzeszowie? Zagłosuj!

Stolica Podkarpacia była 11. przystankiem na trasie choinkowego konwoju RMF FM. Przed nami już tylko Wielki Finał Choinek pod choinkę! Jak co roku nasze tournée zakończymy na Rynku Głównym w Krakowie. Koncert da natomiast Margaret.

Fakty z Twojego Miasta zapraszają do Rzeszowa!

W Rzeszowie goszczą dziś również Fakty z Twojego Miasta! Stolica Podkarpacia wygrała w naszym internetowym głosowaniu, zyskując aż 53 procent Waszych głosów.

Rzeszów zgłosiła do plebiscytu pani Magda. Napisała, że miasto zachwyca świątecznymi dekoracjami, że może pochwalić się m.in. spokojnymi bulwarami i najlepszymi, szerokimi drogami.

Na trasie choinkowego konwoju RMF FM...