​Prezentujemy Wam najciekawsze wykonanie polskiej kolędy w Szczecinie. Podczas akcji Choinki pod Choinkę od RMF FM, we wszystkich miastach, które odwiedzamy, szukamy nietuzinkowych wokali, które powalczą o to, by w Wigilię rozpocząć koncert kolęd na antenie RMF FM. W Szczecinie nie brakowało chętnych do tego, by przed mikrofonem i kamerą zaśpiewać swoje ulubione kolędy. Redakcyjne jury musiało wybrać tę jedną, najciekawszą aranżację. W Wielkim Finale z 11 innymi słuchaczami RMF FM powalczą pan Robert z Natalią.

W czwartek z akcją Choinki pod Choinkę od RMF FM dotarliśmy do Szczecina. Na Jasnych Błoniach byliśmy od świtu, ale słuchacze nas wyprzedzili. Niektórzy byli na miejscu już o godzinie 1 w nocy!

Punktualnie o 11 rozpoczęliśmy rozdawanie pachnących świerków. Pomagał nam w tym piosenkarz Rafał Brzozowski!

Szukaliśmy także prawdziwych talentów wokalnych. W świątecznym karaoke nasi słuchacze zaśpiewali "Gdy Śliczna Panna", "Jezus Malusieńki" oraz "Przybieżeli do Betlejem pasterze".

Redakcyjne jury zdecydowało, że w kolędowym Wielkim Finale z innymi słuchaczami powalczą pan Robert z Natalią.

Kto wygra i kogo będziemy mogli usłyszeć podczas specjalnego Wieczoru Kolęd w Wigilię o godzinie 17:00 - zdecydujecie Wy, w specjalnym głosowaniu! Startujemy 23 grudnia. Sondę zamykamy w Wigilię, w samo południe.

Tak słuchacze śpiewali w Poznaniu!

Sprawdźcie, gdzie jeszcze się pojawimy z pachnącymi drzewkami przed świętami!

(łł)