Kierowcy w całej Polsce ruszyli w trasę. Na wielu drogach dochodzi do wypadków i stłuczek. Tworzą się korki, przejazd przez miasta w pobliżu cmentarzy jest utrudniony. Sobotnią relację z dróg prowadzimy dla Was minuta po minucie!

Aby odświeżyć stronę wciśnij F5 lub włącz automatyczne odświeżanie :

 

21:44

Podróżującym dk 73 na Podkarpaciu przypominamy - trasa Pilzno - Jasło jest zablokowana w Strzegocicach. W zderzeniu trzech aut ucierpiały 4 osoby.

Samochody osobowe kierowane są na objazdy, ciężarówki muszą czekać na odblokowanie trasy.

21:36

Nie udało się uratować życia rowerzyście potrąconemu przez auto osobowe na krajowej 65 w Warmińsko - mazurskiem. Trasa została zablokowana w pobliżu miejscowości Ślepie - Gąski.

Dla samochodów osobowych wyznaczono objazdy. Ciężarówki muszą czekać na odblokowanie trasy.

21:28

Częściowo odblokowana jest droga krajowa numer 3. Po wypadku, w którym jedna osoba została ranna trasa jest przejezdna w kierunku Wrocławia, natomiast w kierunku Zielonej Góry udrożniono prawy pas.

21:12

Służby odblokowały prawy pas w kierunku Poznania na autostradzie A2. Na węźle drogowym Konotopa w pobliżu Warszawy samochód osobowy wpadł w poślizg i uderzył w bariery. Zginęła pasażerka.

21:07

Po wypadku z udziałem rowerzysty na drodze krajowej numer 65 między Oleckiem a Ełkiem wyznaczono objazdy. Samochody osobowe jadą drogami lokalnymi przez Kukowo oraz Zatyki. Ciężarówki muszą czekać na odblokowanie trasy.

21:00

Na autostradzie A4 na trasie Legnica-Wrocław w pobliżu węzła Kąty Wrocławskie zablokowana jest jednia w kierunku dolnośląskiej stolicy. Ciężarówka wypadła z pasa i uderzyła w bariery.

20:46

4 osoby zostały ranne w wypadku 3 samochodów osobowych w Strzegocicach na Podkarpaciu. Droga krajowa numer 73 pomiędzy Pilznem a Jasłem jest zablokowana. Policja kieruje osobówki na objazdy przez Pilzno i Jaworze Górne. Samochody ciężarowe muszą czekać na przejazd.

20:36

Droga krajowa numer 3 na odcinku Lubin-Zielona Góra jest całkowicie zablokowana. W pobliżu miejscowości Polkowice na Dolnym Śląsku samochód osobowy uderzył w bariery. 1 osoba została ranna. Policja wyznaczyła objazd przez Polkowice.

20:30

Na dolnośląskim odcinku autostrady A4, pomiędzy węzłami Kostomłoty a Kąty Wrocławskie samochód uderzył w bariery. Kierowca zasłabł. Zablokowany jest prawy pas autostrady w stronę Wrocławia

20:01

Całkowicie zablokowana jest droga krajowa numer 65 na odcinku Olecko-Ełk w pobliżu miejscowości Gąski. Samochód osobowy potrącił tam rowerzystę.

19:58

Uważajcie na pieszych!

Przejście dla pieszych nie jest bezpiecznym azylem. Co roku na pasach ginie w Polsce około 240 osób

Grudniowy wieczór to, według policyjnych statystyk, najniebezpieczniejszy czas na polskich drogach. Do największej liczny wypadków na drogach dochodzi w okresie od listopada do marca. Wtedy, kiedy zmrok zapada wcześnie, a pogoda nie rozpieszcza. Mimo wysiłków statystyki nie są zadowalające.... czytaj więcej

19:50

Służby przywróciły ruch na autostradzie A4 w pobliżu węzła Wądroże Wielkie. Samochód osobowy blokował pas w kierunku stolicy Dolnego Śląska.

19:17

Utrudnienia na A4 w pobliżu węzła Wądroże Wielkie na Dolnym Śląsku. Uszkodzony samochód osobowy blokuje prawy pas ruchu w kierunku Wrocławia.

18:45

Po wypadkach z udziałem samochodów osobowych przywrócono ruch na drogach krajowych numer 7 w miejscowości Podzamcze i numer 61 w pobliżu Tamy.

18:32

Po wypadku na autostradzie A1 w kierunku Łodzi ruch został przywrócony.

18:00

Problemy są też na drodze krajowej numer 61 w Tamie między Grajewem i Augustowem na Podlasiu. Po kolizji 2 samochodów policja kieruje ruchem.

17:51

Po dachowaniu samochodu ruch na trasie Lublin-Lubartów na drodze krajowej numer 19 odbywa się już normalnie.

17:45

Kolejny wypadek na drodze krajowej numer 7 na odcinku Jędrzejów-Skarżysko w pobliżu Podzamcza. Zderzyły się tam 2 samochody osobowe. Droga jest zablokowana, kierowcy muszą korzystać z objazdów drogami lokalnymi.

17:29

W wypadku na przejeździe kolejowym w Raciborowicach zginęła jedna osoba, a trzy zostały ranne.

Jedna osoba zginęła, a trzy zostały ranne w wypadku, do jakiego doszło w Raciborowicach koło Piotrkowa Trybunalskiego. Na niestrzeżonym przejeździe kolejowym samochód uderzył w bok lokomotywy pociągu pasażerskiego relacji Lublin - Katowice. Z ustaleń policji wynika, że kierowca auta osobowego nie... czytaj więcej

17:11

Tragiczny wypadek na węźle drogowym Konotopa w pobliżu Warszawy przy zjeździe z S8 na autostradę A2. Samochód osobowy wpadł w poślizg i uderzył w bariery energochłonne. Pasażerka zginęła na miejscu. Całkowicie zablokowany jest wyjazd z Warszawy w stronę Poznania.

16:54

Prawym pasem odbywa się ruch na A1 w kierunku Łodzi. Na odcinku Lisewo-Turzno w pobliżu MOP Drzonowo samochód uderzył w barierę energochłonną. Nikomu nic się nie stało.

16:22

Ponownie przejedziecie A4 w kierunku Tarnowa. Wcześniej kierowcy musieli korzystać z objazdu zablokowanego odcinka przez MOP Bagno.

16:20

Przejezdna jest już także droga krajowa numer 57 na odcinku Biskupiec-Szczytno. W wypadku ranne zostały 2 osoby.

16:18

Zakończyły się utrudnienia na A1 w pobliżu węzła Warlubie po wypadku samochodu osobowego, który uderzył w barierę.

16:15

Ruch wahadłowy na trasie Lublin-Lubartów. Na drodze krajowej numer 19 w pobliżu Lubartowa dachował samochód osobowy. Nie ma rannych.

15:57

Z kłopotami muszą się też liczyć kierowcy jadący drogą krajową numer 7 pomiędzy Grójcem a Radomiem. Tworzy się tam duży korek po kolizji 4 samochodów.

15:46

Śmiertelny wypadek na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Raciborowicach koło Piotrkowa Trybunalskiego. Samochód osobowy zderzył się tam z lokomotywą pociągu pasażerskiego relacji Lublin-Katowice. Obecnie trwa akcja ratunkowa. Policja podała, że zginęła jedna osoba, prawdopodobnie trzy są ranne. Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od Was na Gorącą Linię RMF FM.

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.

15:21

Na A1 na odcinku Warlubie-Nowe Marzy samochód osobowy uderzył w barierę. Nikomu nic się nie stało. Ruch w kierunku Łodzi odbywa się prawym pasem.

15:17

Po wypadku w Kątach Wrocławskich na A4 ruch został przywrócony.

14:39

Ruch w kierunku Wrocławia na A4 odbywa się prawym pasem. W Kątach Wrocławskich zderzyły się 4 samochody.

14:32

Odblaski mogą uratować życie!

Noszenie odblasków może uratować życie – przekonuje policja. Jednak mimo obowiązującego od ponad roku obowiązku noszenia elementów odblaskowych poza terenem zabudowanym, wciąż nie wszyscy się do tego stosują. czytaj więcej

14:28

Utrudnienia na drodze krajowej numer 57 na odcinku Biskupiec-Szczytno w miejscowości Szczepankowo. 2 osoby zostały ranne po zderzeniu dwóch aut. Ruch odbywa się wahadłowo.

14:24

Odblokowana jest także droga S8 na wysokości węzła Broniewskiego w Warszawie.

14:23

Po wypadku na krajowej "15" ruch został przywrócony.

14:21

Na A4 w okolicach Brzeska zderzyło się 5 samochodów. Trasa w kierunku Tarnowa jest całkowicie zablokowana, a ruch odbywa się poprzez MOP Bagno. Nikomu nic się nie stało.

14:14

Zablokowana droga krajowa numer 15. W zderzeniu 2 samochodów osobowych w pobliżu Ostródy w województwie warmińsko-mazurskim ranne zostały dwie osoby. Służby wyznaczyły objazdy.

14:12

Problemy też na drodze krajowej nr 7 na odcinku Jędrzejów-Skarżysko-Kamienna. W pobliżu Podzamcza zderzyły się dwa samochody osobowe. Ruch odbywa się wahadłowo, nikomu nic się nie stało. 

14:07

W Warszawie na S8 na odcinku Powązkowska-Wisłostrada w pobliżu węzła Broniewskiego po zderzeniu dwóch samochodów zablokowany jest lewy pas ruchu w kierunku Marek.

13:22

Wszystkim zainteresowanym polecamy:

Zrób darmowy przegląd zimowy – śląska policja zachęca do sprawdzenia przed zimą sprawności samochodu. Do akcji włączyły się stacje kontroli pojazdów. W blisko 30 stacjach na terenie województwa śląskiego można do 4 listopada przegląd zrobić za darmo. czytaj więcej

13:20


Ruch wahadłowy na DK 46 na odcinku Dąbrowa-Niemodlin na Opolszczyźnie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe i ciężarówka. Nikomu nic się nie stało.

13:18

Po wypadku na A4 na wys. Szczepanowa ruch został częściowo przywrócony - na razie samochody jadą jednym pasem.

13:00

Pięć osób zostało rannych w wypadku na krajowej drodze nr 55. Wśród nich jest trójka dzieci - w tym niemowlę. W Otłówku na odcinku Kwidzyn-Grudziądz samochód osobowy uderzył w drzewo. Ruch odbywa się wahadłowo.

12:35

Problemy na obwodnicy Wrocławia między odcinkami Wrocław Stadion-Pawłowice. Na wysokości węzła Wrocław Północ samochód uderzył w barierę. Zablokowany jest jeden pas ruchu w stronę Kudowy.

12:00

Wypadek na autostradzie A4 w kierunku Rzeszowa. Na jezdni na wysokości Szczepanowa zderzyły się trzy samochody, jeden z nich dachował. Zdjęcia dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM. Nie wiadomo, czy ktoś został ranny. Droga w tamtym miejscu w kierunku Rzeszowa jest zablokowana.

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.

(abs, łł, APA)