Sytuacja na drogach - relacja minuta po minucie

Piątek, 28 października 2011 (22:03)

Przez cały długi weekend od 28 października do 1 listopada w RMF24.pl będziemy prowadzić dla Was specjalne relacje z polskich dróg "minuta po minucie". Możecie je współtworzyć także Wy, wysyłając nam informacje i zdjęcia na Gorącą Linię RMF FM.

22:00 Dziękujemy za śledzenie naszej relacji. Zapraszamy jutro od 6.30

21:28 Odblokowano jeden pas ruchu na 176,2km A4 w kierunku na Opole.

21:03Utrudnienie na dk nr 74, w miejscowości Wola Jachowa w woj. świętokrzyskim - samochód śmiertelnie potrącił pieszego; wprowadzono ruch wahadłowy.

20:03 Zablokowany jest odcinek autostrady A4 w kierunku na Opole. W miejscowości Brzezimierz zderzyły się trzy auta.

20:01 Utrudnienie na drodze krajowej nr 61 w miejscowości Stawiski na Podlasiu zderzyła się ciężarówka, bus i samochód osobowy. Jedna osoba nie żyje, jedna jest osoba ranna. Droga jest zablokowana, wprowadzono objazd przez miejscowość Kolno.

19:56 Osiem osób zostało rannych między miejscowościami Irena a Borowa w powiecie stalowo-wolskim na Podkarpaciu. Bus przewożący robotników zjechał tam z drogi i uderzył w drzewo.

19:45 Utrudnienie na dk nr 4, w miejscowości Tywonia, na Podkarpaciu - samochód potrącił pieszego. Wprowadzono ruch wahadłowy.

19:43 W Łodzi na Alei Piłsudskiego zderzyły się dwa samochody. Na szczęście nie ma rannych. Jak informuje reporterka RMF FM Agnieszka Wyderka, korki na "jedynce" przy wyjeździe z Łodzi w stronę Zgierza. Niewiele lepiej jest w stronę stolicy, gdzie zbiegają się drogi krajowe 72 i 14, a obok jest cmentarz. Koszmarnie jedzie się też do Tomaszowa Mazowieckiego, bo drogowcy wprowadzili wahadła.

19:35 Gorąca Linia RMF FM: Wypadek na S1 w Dąbrowie Górniczej - na wysokości zjazdu na krajową "94".

Korek na dk 11 - ruch wahadłowy na obwodnicy Środy Wielkopolskiej.

19:30 Gorąca Linia RMF FM: Poważny wypadek na trasie nr 7 w Łomiankach pod Warszawa. Trasa w stronę Gdańska jest zablokowana. Utworzył się kilkukilometrowy korek; na miejscu jest kilka jednostek straży i karetki.


Wyświetl większą mapę

19:20 Trasa 966 korek w stronę Gdowa, Typowej. W związku z budową ronda w Wieliczce, ruch wahadłowy.

19:10 Gorąca Linia RMF FM: Na drodze krajowej nr 35 w miejscowości Pszenno ruchem kieruje policjant. Zablokowana droga wojewódzka nr 985 Tarnobrzeg-Mielec-Dębica. W miejscowości Tuszów Narodowy ( między Tarnobrzegiem a Mielcem) potrącopna śmiertlenie została rowerzystka

18:58 Zablokowana droga krajowa numer 53. W miejscowości Trękusek w Warmińsko-Mazurskiem czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe. Dwie osoby zostały ranne.

18:56 Wypadek na krajowej "czwórce" Rzeszów - Korczowa. Jak donoszą nasi słuchacze, są utrudnienia w kierunku granicy.

18:43 Na Gorącą Linię RMF FM otrzymaliśmy informację o zakorkowanej drodze krajowej nr 5 na wlocie do Gniezna. Korkuje się także obwodnica Torunia na zjeździe z A1 na krajową "jedynkę".

18:35Czołowe zderzenie na drodze 82 na Lubelszczyźnie w Łuszczowie. Jedna osoba została ranna. Policja organizuje objazdy.


Wyświetl większą mapę

18:30 Małopolska. Policja ściga kierowcę bmw, który w Niepołomicach wjechał w przystanek. Potrącił dwie 15-latki. Jak informuje reporter RMF FM Marek Balawajder, samochód ma uszkodzony przód. Życiu rannych nastolatek nic nie grozi.

18:16 Kilkukilometrowy korek na autostradzie A 4 na Dolnym Śląsku. Prawy pas jezdni z Wrocławia w kierunku Legnicy blokuje ciężarówka, w której wybuchły dwa koła. Na szczęście - jak informuje reporterka RMF FM Barbara Zielińska - nikomu nic się nie stało.

18:15 Kłopoty na trasie nr 8 w Radziejowicach przed Mszczonowem. Korki tworzą się z powodu zwężeń w miejscach budowy wiaduktów przyszłej trasy ekspresowej. Średnia prędkość na tym odcinku to 20-30 km/h. Zobacz film Michała Dukaczewskiego:

18:10 Drogowcy usunęli zwężenia na Zakopiance w okolicy budowy węzła w Mogilanach koło Krakowa. Obie jezdnie tej trasy są dostępne dla kierowców od dziś do środy 2 listopada.

17:44 Z Gorącej Linii: DK 5 okolice Leszna, tir wywrócił się na przejeździe kolejowym

Remonty w Rzepinie na DK 2. Korek zaczyna się już za naszą zachodnią granicą

17:28 Z Gorącej Linii: DK 51 - Olsztyn Szczytno - wypadek - droga zablokowana.

17:15 Za Jankami na drodze nr 8 ruch umiarkowany - informuje Michał Dukaczewski z warszawskiej redakcji RMF FM. Zobacz film z Nadarzyna koło Warszawy.

17:04 Bardzo dobra informacja dla kierowców z Warszawy planujących wyjazd w kierunku Ostrołęki i Łomzy oraz udających się w kierunku Mazur. Od dziś łatwiej będzie im przejechać wiecznie zakorkowaną DK 61 przez Zalew Zegrzyński. Drogowcy własnie sprezentowali kierowcom obwodnicę Serocka. 7-kilometrowy odcinek został otwarty przed dwoma godzinami. Drogowcy usunęli barierki i skierowali ruch na obwodnicę miasta. Nowa trasa kosztowała 139 mln złotych i była budowana 2 lata - informuje reporter RMF FM Mariusz Piekarski.


Wyświetl większą mapę

17:01 Reporter RMF FM Marcin Buczek donosi: Zakorkowana jest główna trasa wylotowa z Katowic w stronę Warszawy, czyli trasa numer 86. Wszystko dlatego, że w Sosnowcu remontowany jest wiadukt. Na tej samej trasie, ale już od Katowic w stronę Bielska-Białej z powodu dużego natężenia ruchu korki tworzą się kolejno w Katowicach, Tychach i Pszczynie. Na drodze łączącej Chorzów z Bytomiem przejazd poważnie utrudnia zepsuty autobus.

16:52 mic.syn napisał: Kompletnie zakorkowana cała Dąbrowa Górnicza. Drogowców poniosła fantazja żeby na Wszystkich Świętych rozkopać całe centrum. Samochody blokują skrzyżowania nie mogąc ich opuścić , tak samo sytuacja wygląda na dwóch największych rondach w mieście. Dla poprawy płynności zostały wyłączone sygnalizacje świetlne , ale to nie poprawiło sytuacji.

16:34 Warszawa, zakorkowana al. Krakowska na wysokości lotniska im. F. Chopina. Korek w stronę Krakowa i Wrocławia ciągnie się od ul. Wawelskiej do Janek. Zobacz film Michała Dukaczewskiego:


Wyświetl większą mapę

16:15 Reporter RMF FM Mariusz Piekarski przysłał zdjęcie z węzła Marsa w Warszawie.

15:49 Na Gorącą Linię otrzymaliśmy wiadomości o utrudnieniach:

DK 12 Przygłów. Remont mostu - ruch wahadłowy

A4 - okolice Legnicy na 1 z 2 pasów stoi zepsuta ciężarówka korek ma już ok 10 km - utrudnienia w kierunku Katowic

15:41 Na Gorącą Linię otrzymaliśmy wiadomości o utrudnieniach:

DK 17 - Warszawa - Lublin - korek w miejscowości Kurów. Policja kieruje ruchem

Droga Sochaczew - Żyrardów. Korek kilkanaście kilometrów

DK 8 Wrocław - Warszawa - korek w Smardzowie

Droga Olesno - Kluczbork. Wypadek - droga zamknięta

DK 5 Wylot z Poznania na Bydgoszcz. Korek 12 km

15:17 Wypadek w Julianowie koło Rawy Mazowieckiej na drodze krajowej nr 8 - informuje reporterka RMF FM Agnieszka Wyderka. Ciężarówka uderzyła w tył naczepy. Kierowca samochodu ciężarowego z poważnymi obrażeniami został śmigłowcem przetransportowany do szpitala w Łodzi. Droga jest już przejezdna.


Pokaż Bezpieczny Powrót 2011 na większej mapie

1. Wyślij informację SMS-em lub zdjęcia MMS-em na numer Gorącej Linii:


600 700 800

2. Możesz też wysłać zdjęcia i filmy e-mailem:


fakty@rmf.fm

3. Możesz skorzystać ze specjalnego formularza.

Artykuł pochodzi z kategorii: Raport: Bezpieczny powrót z RMF FM 2011