Pierwszego gola w meczu Walia-Belgia zdobył belgijski piłkarz Radja Nainggolan w 13. minucie meczu. Po cudownym uderzeniu zza pola karnego "Czerwone Diabły" prowadziły przez ponad kwadrans. Potem w 31. meczu wyrównał Ashley Williams. Kolejną bramkę dla Walii zdobył w 55. minucie Hal Robson-Kanu. Do 3:1 dobił w 86. minucie Sam Vokes.

Wales 0-1 Belgium goal #nainggolan #BEL #WAL #WALBEL #euro2016 #sport #football #goal #bale #WALES #BELGIUM #euro pic.twitter.com/bjldfKfLWo

CorochaYTJuly 1, 2016

Wales equalizes 1-1 Ashley Williams pic.twitter.com/TXb74rLJkU

micha_cyrusJuly 1, 2016

Wales v Belgium #wales equaliser goal #quality pic.twitter.com/E0y3M6VWMM

Bob7777BobJuly 1, 2016

What a great goal #EURO2016 Robson kanu with a Cruyff turn in the box. Wow Belgium 1 Wales 2 @Dynamobetting pic.twitter.com/0gc7Xhxo46

DynamoBettingPRJuly 1, 2016

86' GOAL from vokes to make it 3-1 Wales. #WAL #BEL #EURO2016 #WALBEL pic.twitter.com/w4jg6zuIez