Rafał Sonik "Supersonik" zwycięzcą Rajdu Tunezji! Zawodnik występujący w barwach RMF FM wygrał w klasyfikacji generalnej w kategorii quadów.

Twoja przeglądarka nie obsługuje standardu HTML5 dla audio

Rafał Sonik wygrał Rajd Tunezji

Przede wszystkim chciałbym bardzo podziękować moim mechanikom i ekipie, bo to nie są 100., ani 50. zawody tak trudne, tylko 3. czy 4., które jedziemy razem. Jest po prostu niesamowite, jak dobrą pracę chłopcy zrobili i jak się do tego solidnie przyłożyli - powiedział po rajdzie Rafał Sonik.

Rajd Tunezji: Sonik po raz drugi zwycięża (2 zdjęcia)

Rafał Sonik po raz drugi zwyciężył w swojej kategorii quadów podczas Rajdu Tunezji. Na metę dojechał na 14. miejscu z czasem 4 godz. 12 min. Udało mu się wyprzedzić swoich rywali na quadach: Pavlova (4 godz. 32 min.) i Albira (4 godz. 35 min.).

Abu Dhabi Desert Challenge 2010: Rafał Sonik czwarty na mecie I rundy MŚ (42 zdjęcia)

W kategorii quadów jedynym i najszybszym Polakiem był występujący w barwach RMF FM Rafał Sonik. W klasyfikacji generalnej zajął wysokie 4 miejsce. / ATV Polska / RMF24