Reprezentacja Grecji zremisowała 2:2 z Koreą Północną w meczu towarzyskim rozgrywanym w austriackiej miejscowości Altach. Spotkanie na CASHPOINT Arena znakomicie rozpoczęło się dla Greków. Już w 2. minucie objęli prowadzenie, a na listę strzelców wpisał się pomocnik Panathinaikosu Ateny, Konstantinos Katsouranis.

Pomimo niefortunnego początku Koreańczycy nie zamierzali ustępować podopiecznym Otto Rehhagela i w 24. minucie za sprawą Tae-Se Chonga doprowadzili do wyrównania. Do przerwy wynik spotkania nie uległ już zmianie.

Druga połowa, podobnie jak pierwsza, rozpoczęła się od mocnego uderzenia Grecji, która w 48. minucie po golu Angelosa Charisteasa mogła ponownie cieszyć się z prowadzenia. Radość mistrzów Europy z 2004 roku nie trwała jednak długo, bowiem już cztery minuty później piłkę do bramki Michalisa Sifakisa po raz drugi skierował Tae-Se Chong.

Obie drużyny przygotowują się do mistrzostw świata w Republice Południowej Afryki.