Wiesz, że możesz zaoszczędzić ponad 2000 złotych na paliwie, jednocześnie będąc w pracy szybciej niż samochodem? Potrzebna jest Ci jednak hulajnoga elektryczna. Coraz więcej osób sięga po taki środek transportu. Nic dziwnego – my widzimy same zalety takiego rozwiązania!

Dlaczego warto kupić hulajnogę elektryczną?

W bardzo prosty sposób można obliczyć, że jazda hulajnogą elektryczną kosztuje niezwykle mało. W zależności od modelu, można pokonać 500 kilometrów w cenie około 5 złotych. I to bez żadnego wysiłku! Przecież hulajnoga elektryczna nie wymaga odpychania się. To mniej więcej 2% wartości całego rachunku za energię elektryczną w ujęciu dwumiesięcznym.

Ofertę na hulajnogi elektryczne sprawdzisz: << TUTAJ! >>

Jaką hulajnogę elektryczną kupić? Frugal Impulse

Spójrz na tę hulajnogę elektryczną. Silnik o mocy 250 watów pozwala sprawnie radzić sobie z pokonywaniem kolejnych kilometrów. Wbudowany akumulator pozwala jechać przez nawet 25 kilometrów bez konieczności ponownego ładowania. Hulajnoga jest wyposażona w oświetlenie LED, a także kierunkowskazy. 8,5-calowe koła zapewniają wysoką przyczepność i komfortową jazdę.

Hulajnoga Frugal Impulse: << KUP TERAZ! >>

Ducati Scrambler - włoski, sportowy temperament hulajnogi elektrycznej

Kto powiedział, że hulajnoga elektryczna nie może kojarzyć się ze sportem? Spójrz tylko na ten model! Silnik o mocy aż 350 watów, na jednym ładowaniu możesz pokonać nią nawet 45 kilometrów! Prawdziwy przecinak tras! Hulajnoga jest bardzo dobrze wykonana, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się nią przez wiele lat. Zdecydowanie polecamy!

Doskonała hulajnoga DUCATI Scrambler: << KUP TERAZ! >>

A może rower elektryczny?

Możesz też wybrać rower elektryczny. Nie brakuje ciekawych modeli miejskich, jak chociażby Esperia Rubino. Maksymalny zasięg napędu to nawet 80 kilometrów.

Miejski rower elektryczny kupisz: << TUTAJ! >>