Konsolę chciałby mieć w domu praktycznie każdy, ale często to koszt zakupu sprzętu i perspektywa konieczności kupowania gier odstrasza potencjalnych kupujących. Teraz możesz stać się posiadaczem konsoli XBOX wybierając rozwiązanie abonamentowe. Xbox All Acces to nie tylko urządzenie, ale również dostęp do funkcji sieciowych oraz nieco ponad setki gier!

To co, zagramy?

Aktualnie w ramach usługi klienci otrzymują konsolę XBOX One S. W pakiecie dostępnych gier znajdziesz najnowsze i najpopularniejsze tytuły. Baza gier jest na bieżąco aktualizowana, więc nie musisz bać się o nudę. Dzięki trybowi multiplayer masz szansę współzawodniczyć lub współpracować z innymi graczami z całego świata. Oferta XBOX All Acces dostępna jest TYLKO w sieci Media Expert. No dobrze, ale ile to kosztuje? Naprawdę niewiele, bo tylko 99 zł miesięcznie przez 24 miesiące. Na uwagę zasługuje brak ukrytych kosztów. RRSO 0% czyni ofertę atrakcyjną, a w połączeniu z konsolą XBOX One S oraz dużym wyborem gier propozycja staje się najkorzystniejsza na rynku!

Xbox All Acces - czy tylko jedna konsola?


Xbox All Access na ten moment oferuje klientom tylko konsolę Xbox One S. Ale...! W dniu premiery nowej generacji, czyli 10 listopada 2020 roku, oferta powiększy się o nowe platformy. W przypadku wersji Series S koszt będzie wynosił 109 zł miesięcznie, a Series X - 145 zł / miesiąc. To od Was zależy, czy poczekacie... czy już skorzystacie z oferty, którą Microsoft z Media Expert zbudował specjalnie dla polskich graczy.

Więcej informacji na temat All Access znajdziesz na stronie internetowej sklepu Media Expert. Aby skorzystać z oferty, udaj się do sklepu stacjonarnego. Ich lista znajduje się tutaj.