Emocje jak na stadionie! Telewizory dla fana futbolu

Artykuł sponsorowany
Poniedziałek, 31 maja (12:51)

Wkraczamy w okres niepowtarzalnych emocji sportowych. Po trudnym dla wszystkich roku w końcu możliwe są do realizacji turnieje, które musiały zostać przełożone. To doskonała okazja na przygotowanie strefy kibica we własnym domu.

Jaki powinien być telewizor do oglądania meczów?

Podczas rozgrywek piłkarskich na ekranie sporo się dzieje. Dlatego musisz zwrócić uwagę na częstotliwość odświeżania, która wyrażana jest w hercach (Hz). Im ta wartość będzie wyższa, tym płynniejszy obraz zobaczysz na ekranie. Telewizory polecane do oglądania wydarzeń sportowych cechują się częstotliwością odświeżania na poziomie nawet 120 herców

W ofercie Media Expert nie brakuje modeli charakteryzujących się płynnym obrazem podczas dynamicznych scen. To dobra informacje również dla graczy oraz fanów kina akcji.


Telewizor dla kibica powinien zapewniać także możliwie jak najszerszy kąt widzenia. To szczególnie ważne, jeśli zapraszasz na mecz wielu znajomych. Telewizory wyposażone w odpowiednią matrycę lub dodatkowy filtr pozwalają na oglądanie obrazu w dobrej jakości z różnych miejsca pomieszczenia. Nie tylko widzowie zasiadający na wprost urządzenia dostrzegą każdy szczegół. Bardzo ważna jest także rozdzielczość obrazu. Im ona wyższa, tym więcej detali dostrzeżesz na ekranie telewizora. W przypadku meczów piłki nożnej to dość istotne, bo o decyzji sędziego mogą decydować centymetry. Warto więc abyś był na bieżąco i widział wszystko dokładnie.

Nie oszukujmy się! Dla wielu użytkowników najważniejszym kryterium wyboru jest przekątna ekranu! Telewizory 65-calowe lub większe są coraz częściej wybierane i nie ma się czemu dziwić. Każdy chce przecież oglądać film lub mecz na możliwie największym ekranie. W Media Expert  doskonale o tym wiemy i oferujemy telewizory w wielu zakresach przekątnych. Fanom sportu polecamy wybór urządzeń co najmniej 65-calowych. W naszym sklepie możesz także poznać i kupić pierwszy na świecie telewizor laserowy, którego ekran posiada przekątną liczącą sobie aż 100 cali!

Jeśli jesteś zadowolony z aktualnie posiadanego telewizora, pomyśl czy nie brakuje Ci odpowiedniego zestawu audio. Aby poczuć stadionowy klimat, potrzebny jest sprzęt, który jest w stanie zagrzmieć niczym wrzawa kibiców w momencie strzelania bramki. Polecamy soundbary, które są niewielkimi urządzeniami o ogromnym potencjale. Wybierz modele wyposażone w dźwięk przestrzenny i różne tryby odtwarzania, które regulują ustawienia poszczególnych parametrów.


Artykuł pochodzi z kategorii: Ciekawostki