To nie koniec wyprzedaży! Cyber Monday już w poniedziałek!

Artykuł sponsorowany
Piątek, 27 listopada 2020 (10:33)

Wydawałoby się, że poniedziałków nie da się lubić… a co jeśli jest pełen wyprzedaży w sklepach internetowych? To może zmienić nastrój o 180 stopni!

Cyber Monday to dzień zakupów internetowych. Narodził się w Stanach Zjednoczonych - no bo gdzie indziej? Pierwszy raz terminu Cyfrowy Poniedziałek użyto w 2005 roku. Teraz to święto jest obecne w większości krajów na całym świecie. Rekord sprzedaży padł w 2017 roku - wynosi on 6,5 biliona dolarów!  

Corocznie, z promocji organizowanych z okazji Cyber Monday korzysta około 30% Polaków. Każdego sezonu popularność tego dnia jest większa. To dobra okazja, aby kupić prezenty świąteczne. Wiele osób decyduje się tego dnia na zakup wymarzonych sprzętów, na które wcześniej szkoda było im pieniędzy. To najczęściej smartfony, telewizory, laptopy i console.

Do zakupów warto przygotować się odpowiednio wcześniej, zabezpieczając budżet. Cyber Monday przypada każdego roku po Black Friday. A jak pewnie wiesz, to święto przypada zawsze w ostatni piątek listopada, po Święcie Dziękczynienia w USA. Na co warto polować podczas wyprzedaży?Smartwatch - zawsze go chciałeś!Cyber Monday to najlepszy moment, aby kupić wymarzony smartwatch. To naprawdę świetne i funkcjonalne akcesorium. Pozwala monitorować organizm, planować dzień, odczytywać wiadomości tekstowe i raportować treningi. W czasie panowania koronawirusa przydatna jest także opcja pulsoksymetru, która umożliwia monitorowanie natlenienia krwi.

 

A może by tak... nowy telefonik?Kto by nie chciał nowego smartfona? Każdego roku producenci kuszą nas nowinkami, które budzą podziw. Nowe iPhone’y, Galaxy, Redmi... jeśli kusi Cię zakup, nie czekaj! Sprawdź promocje Cyber Monday i wybierz smartfon dla siebie.

 

Coś multimedialnego, składanego... laptop!

Nowy laptop zawsze się przyda. Do pracy, nauki i rozrywki. Warto sprawdzić jakie oferty przygotowano na Cyber Monday. Zwykle są to laptopy biznesowe, uniwersalne i biznesowe. Można również trafić na wypasiony ultrabook, który nie dość, że wygląda doskonale, jest lekki, to ma doskonałe parametry techniczne.

Nieważne, co wybierzesz. Najważniejsze, abyś zyskał możliwie jak najwięcej! Spełniaj marzenia i ciesz się zakupami!