Świętokrzyskie: Zwłoki 48-latka bez ręki i głowy znalezione w domu

Środa, 25 listopada 2020 (18:02)

Rozczłonkowane ciało 48-letniego mężczyzny znaleziono w jednym z domów w miejscowości Młotkowice w powiecie koneckim (woj. świętokrzyskie). Mężczyzna od kilku dni nie odzywał się do rodziny, a wejście na posesję uniemożliwiał pies rasy amstaff.

Wczoraj po godzinie 21 rodzina 48-latka poinformowała policjantów, że od kilku dni nie ma z nim kontaktu. Wejście na posesje było niemożliwe, bo po posesji biegał pies.

Pies nie był agresywny, strażakom udało się go przeprowadzić i zamknąć w jednym z pomieszczeń domu. W kolejnym pomieszczeniu strażacy razem z policjantami znaleźli ciało poszukiwanego 48-latka - powiedział Mariusz Czapelski, rzecznik Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Końskich.

Marta Przygodzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej policji w Końskich przekazała, że ciało zostało zabezpieczone do sekcji zwłok. Policjanci ujawnili niekompletne ciało mężczyzny znajdujące się w stanie głębokiego rozkładu. Na miejscu wykonano szczegółowe oględziny z udziałem biegłego i patomorfologa. Ciało zostało zabezpieczone do sekcji zwłok, które odpowie na pytanie co było przyczyną zgonu mężczyzny - dodała.

Ciało mężczyzny nie miało ręki i głowy. Przeszukano teren w pobliżu, ale części ciała nigdzie nie znaleziono.

Pies został przekazany do lokalnego schroniska.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wojskowy śmigłowiec lądował awaryjnie koło Inowrocławia

Artykuł pochodzi z kategorii: Polska

Michał Gardyas