FMF: Największe przeboje z filmów Disneya w Tauron Arenie!

Wtorek, 14 maja 2019 (20:32)

Dorosłych słuchaczy to wydarzenie zabierze w czasy dzieciństwa, a najmłodszym przypomni o klasycznych animacjach. Już 17 maja o 18 w Tauron Arenie Kraków odbędzie się „Koncert Disneya: Magia muzyki” podczas którego usłyszymy muzykę z takich produkcji jak „Król lew”, „Piękna i Bestia” czy „Kraina lodu”. Czyż nie brzmi to bajecznie?

Koncert przed kilkunastotysięczną publicznością poprowadzą znany z największych filmowych produkcji Erik Ochsner oraz Monika Bachowska, która pracuje z FMF Youth Orchestra od początku jej istnienia. Czy to brzmi jak bajka? Zdecydowanie! Tym bardziej, że podczas koncertu usłyszymy największe przeboje z filmów Disneya. Do magicznego świata "Króla Lwa", "Krainy lodu" czy "Aladyna" przeniesie nas nie tylko muzyka, ale również oryginalne, przygotowane przez studio Disneya wizualizacje.

Piosenki z filmów, mimo upływu lat, wciąż nucą i mali, i ci trochę więksi. Tak samo będzie na scenie - poza znanymi już publiczności FMF z występów w programach Koncerty Disneya: Kraina lodu i Gala Muzyki Filmowej: Animacje takimi wokalistami, jak Kasia Łaska, Magda Wasylik oraz Marcin Jajkiewicz, nie zabraknie także gwiazd The Voice of Kids. W Krakowie będziemy mieli okazję usłyszeć finalistów programu — Amelię Andryszczyk i Antka Scardinę.

Podróż przez produkcje, na których wychowują się całe pokolenia, to doświadczenie dla całych rodzin.

Międzynarodowy wymiar projektu FMF Youth Orchestra podkreśli już po raz drugi współpraca z festiwalem FIMUCITÉ na Teneryfie. W 2019 roku w składzie orkiestry znajdą się po raz kolejny uczniowie z Conservatorio Profesional de Música de Santa Cruz de Tenerife.

Podczas koncertu usłyszymy muzykę z filmów: "Król Lew",  "Vaiana",  "Coco",  "Kraina lodu",  "Mała Syrenka",  "Piękna i Bestia", "Aladyn", "Zaplątani"

Artykuł pochodzi z kategorii: Polecamy

Nicole Makarewicz